Trials Rising za darmo

2020-12-17 0 przez Pliki

Trials Rising za darmo pełna wersja gry do pobrania na komputer PC. Happy Holidays z Ubisoft zdobądź darmowy egzemplarz gry na PC Trials Rising Edycja Standardowa po zarejestrowaniu się w Ubisoft Connect PC.

W grze Trials Rising: jeździsz po kultowych miejscach na świecie – od własnego podwórka po największe stadiony, stajesz się mistrzem motocykla, ulepszasz swoje umiejętności i pokonujesz swych rywali!

Trials Rising to fantastyczny powrót cenionej rozgrywki z zupełnie nowymi funkcjami, większą liczbą zawodów i odświeżonym wyglądem. Dzięki jeszcze większej liczbie tras nowi gracze z łatwością dojadą do mistrzostwa, zaś nerwy i umiejętności doświadczonych graczy będą testowane w naprawdę trudnych wyzwaniach. To Trials jakie lubicie. Zawody odbywają się na całej ziemi na wymyślnych trasach zlokalizowanych na kilku kontynentach. Czy starasz się wyszukać idealną linię na zboczu dymiącej kaldery w parku Yellowstone, czy wykonujesz potrójny przewrót do tyłu na wieży Eiffla, czy też wynajdujesz mniej niebezpieczną trasę na stokach Mount Everestu – emocjom nie ma granic. Od zawodów podwórkowych po największe stadiony – ścigać się będziesz z innymi graczami, którzy występować będą jako w pełni zwizualizowane duchy albo w czasie rzeczywistym w rozgrywkach wieloosobowych w sieci lokalnej lub internecie. Zaczniesz skromnie, ale potem nabierzesz umiejętności, zdobędziesz sławę i awansujesz w rankingach, pokonując konkurencję.

Trials Rising do pobrania za darmo

Tacy sponsorzy jak Fox Racing Gear, KTM a nawet Red Lynx cały czas szukają nowych talentów i proponują kontrakty zawierające wymagające wyzwania. Gracze otrzymują teraz swobodę indywidualizacji swoich strojów i motorów oraz dzielenia się rezultatami swoich prac. Co więcej, oprócz edytora kombinezonów i motorów, wzbogacony zostaje także legendarny edytor tras Trials. Trials Rising ma nowy, ciekawy tryb wieloosobowy – jazdę w parach. Dwóch zawodników, z których każdy zapewnia po pięćdziesiąt procent mocy i równowagi, ściga się na jednym motorze. Przygotuj się na mnóstwo niespodzianek i mnóstwo zabawy!

Pobierz Trials Rising za darmo full wersja gry na PC. https://register.ubisoft.com/happyholidays2020-day4/pl-PL