Starlink Battle for Atlas za darmo

2020-12-15 0 przez Pliki

Gra Starlink Battle for Atlas za darmo do pobrania pełna wersja gry edycja cyfrowa po zarejestrowaniu się w Ubisoft Connect PC.

Happy Holidays z Ubisoft 14-18 grudnia ŚWIĘTUJE KONIEC ROKU 2020 I Z TEJ OKAZJI MA DLA CIEBIE CODZIENNIE NOWY PREZENT. ODWIEDZAJ NAS KAŻDEGO DNIA, ODEBRAĆ DARMOWĄ ZAWARTOŚĆ!

W grze Starlink: Battle for Atlas jesteś środkiem bohaterskiej grupy międzygwiezdnych pilotów, którzy za cel postawili sobie wyzwolenie systemu gwiezdnego Atlas z rąk Graxa i Zapomnianego Legionu.Uczestnicy muszą mieć ukończone 18 lat w momencie zgłoszenia. 

Starlink: Battle for Atlas

Podłącz swoje zabawki modularne, a natychmiast ożyją one w grze dzięki technologii Starlink. Wybierz pilota, statek i podłącz wybraną broń, żeby grać w swoim własnym stylu!
Stwórz i spersonalizuj statek swoich marzeń, dobierając kadłub, skrzydła i broń. Eksploruj tętniący życiem system gwiezdny Atlasa i jego siedem egzotycznych planet. Wybieraj najlepszą broń, by dostosowywać się do wroga w czasie rzeczywistym. Odkryj aktualizację Karmazynowy Księżyc, tryb wyścigów oraz nowe statki kosmiczne, pilotów i uzbrojenie. Odkryj nowych wrogów, misje i tryb foto – już dostępne!

Pobierz Starlink Battle for Atlas za darmo pełna wersja gry https://register.ubisoft.com/happyholidays2020-day2/pl-PL