Autodesk Maya program do trójwymiarowej animacji komputerowej

2020-01-01 0 przez Pliki

Autodesk Maya to dobry program do trójwymiarowej animacji komputerowej. Pełny pakiet narzędzi przeznaczony do modelowania, symulacji, animacji i renderowania grafiki 3D, wykorzystywany do tworzenia efektów specjalnych w filmach, trójwymiarowych modeli i obiektów w grach komputerowych, a także animacji flash itp. Maya umożliwia prostą symulację takich obiektów i zjawisk jak ciecze, gazy, tkaniny, sierść oraz różnego typu kolizje – wgniecienia, odkształcenia i inne.

Autodesk Maya za darmo pobierz

oferuje artystom wszechstronny zestaw narzędzi do twórczej animacji, modelowania, symulacji i oprogramowanie do renderowania 3D. Narzędzia te stanowią punkt wyjścia do realizacji wizji modelowania, animacji, oświetlenia oraz efektów specjalnych.

Oprogramowanie Maya do ściągnięcia to nie tylko oprogramowanie do modelowania i animacji 3D ale także idealne narzędzie do tworzenia postaci i efektów specjalnych, symulacji, renderingu fotorealistycznych płynów, tworzenia włosów, sierści, piór, trawy i roślinności oraz skinningu postaci.

Program Maya do pobrania do trójwymiarowej animacji, modelowania, symulacji i renderowania. Maya pomaga twórcom w opowiadaniu historii, oferując szybki, zintegrowany zestaw narzędzi kreatywnych.

Bezpłatna wersja testowa Maya program do trójwymiarowej animacji komputerowej. Wypróbuj program Maya pełna wersja bezpłatnie przez 30 dni. Narzędzia do modelowania 3D, renderowania, tworzenia animacji i efektów. Program dostępny dla systemów Windows w wersji 64-bitowej oraz Mac OS X. Jesteś na studiach? Otrzymasz Autodesk Maya za darmo pełna wersja do pobrania na trzy lata.

Pobierz Autodesk Maya za darmo pełna wersja na komputer z Windows i Mac. https://www.autodesk.pl/products/maya/free-trial