Avast Free Mac Security

2020-01-01 0 Pliki

Avast Free Mac Security darmowy program antywirusowy na komputer Mac. Zabezpiecz komputer dzięki najpopularniejszej dostępnej ochronie dla Mac. Komputery typu Mac również potrzebują ochrony. Mac OS X jest uważany za jeden z najbezpieczniejszych dostępnych systemów operacyjnych. Jednak dzisiejsze zagrożenia nie mają na celu głównie ataku na Twój komputer, ale na Twoje dane i pieniądze. Avast Free Mac Security do pobrania za darmo pełna wersja po polsku.

Nowe zagrożenia są kierowane personalnie. Hakerzy obecnie wykorzystują wszystkie metody wyłudzania danych (phishing), aby zaatakować bezpośrednio Ciebie W połączeniu z innymi zagrożeniami, jak np. przechwytywanie danych z routera, Twoja tożsamość jest wystawiona na wielkie ryzyko kradzieży. Złośliwe oprogramowanie nie jest jedynym zagrożeniem dla komputerów Mac. Złośliwe witryny internetowe i niezabezpieczone sieci Wi-Fi także mogą narazić Cię na niebezpieczeństwo. Avast Free Mac Security zapewnia podstawową darmową ochronę przed wszystkimi 3 zagrożeniami, a nasza nowa wersja Premium dodatkowo wykrywa intruzów w sieci Wi-Fi i powstrzymuje oprogramowanie ransomware.

Avast Free Mac Security czy będzie działać na moim komputerze Mac?
Jeśli na Twoim komputerze Mac działa system OSX, to Avast również będzie działać. Potrzebujesz 128 MB RAM oraz 750 MB wolnego miejsca na dysku. Poza tym możesz mieć uruchomioną niemal każdą stabilną wersję OSX (nawet Yosemite), a będziemy Cię chronić.

Pobierz Avast Free Mac Security za darmo do pobrania po polsku

https://www.avast.com/pl-pl/free-mac-security