Sophos Intercept X Mobile

2020-01-01 0 przez Pliki

Sophos Intercept X dla urządzeń mobilnych to darmowa aplikacja antywirusowa i chroniąca urządzenia Android przed złośliwym oprogramowaniem i innymi zagrożeniami na telefon.

Aplikacja Sophos Intercept X Mobile Security chroni urządzenia z systemem operacyjnym Android nie wpływając na wydajność i żywotność baterii. Wykorzystując technikę up-to-the-minute opracowaną przez SophosLabs, aplikacja skanuje na żądanie lub w odstępach czasowych ustalonych przez użytkownika.

Funkcjonalność antywirusowa pomaga uniknąć niepożądanego oprogramowania, które może prowadzić do utraty danych lub nieoczekiwanych kosztów. Jeśli urządzenie zostanie zgubione lub skradzione, zdalna blokada zabezpieczy osobiste informacje przed niepożądanymi odbiorcami. Aplikacja Sophos Intercept X jest darmowa i przeznaczona do użytku przez osoby fizyczne oraz firmy i może być zarządzana via Sophos Mobile Control w ramach środowiska biznesowego.

Urządzenia mobilne są atrakcyjne dla atakujących: są zawsze włączone, często poza bezpieczną siecią firmy i są zazwyczaj używane do celów prywatnych. Złośliwe oprogramowanie może prowadzić do utraty danych, utraty reputacji, zwiększonych rachunków za telefon i całkowitej utraty wydajności urządzeń. Sophos Mobile Security może temu zapobiec.

Sophos Free Antivirus and Security otrzymał Nagrodę Bezpieczeństwa Android AV-TEST za Najlepszą Ochronę. Darmowa aplikacja Sophos Intercept X wykazała 100-procentowy poziom wykrywania zagrożeń w każdej z sześciu rund badania w 2019 roku. Przeskanował, wykrył i usunął blisko 3000 niebezpiecznych aplikacji.

Pobierz Sophos Intercept X na telefon Android https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sophos.smsec