ESET NOD32 Antivirus za darmo

2020-01-01 0 przez Pliki

ESET NOD32 Antivirus za darmo pobierz dobry program antywirusowy po polsku zapewnia skuteczną ochronę na wysokim poziomie podczas pracy na komputerze, korzystania z portali społecznościowych czy gier online. Niezbędna ochrona przed hakerami i złośliwym oprogramowaniem.

Autorska technologia ESET chroni nas przez znanymi jak i nowymi typami zagrożeń w sieci. Zapewnia pełne bezpieczeństwo podczas korzystania z Internetu oraz codziennej pracy na komputerze. Chroni przed złośliwym oprogramowaniem śledzącym aktywność użytkownika online. Chroni przed kradzieżą danych i poufnych informacji z komputera. Dzięki sztucznej inteligencji ESET NOD32 Antivirus samodzielnie radzi sobie z zagrożeniami. Także tymi, na które nikt jeszcze nie opracował szczepionki. Program antywirusowy ESET do ściągnięcia potrafi unieszkodliwić złośliwe pliki, strony internetowe i aplikacje.

Uruchomienie trybu gracza wyłącza wszystkie wyskakujące okienka. W czasie obowiązywania trybu gracza harmonogram zadań jest nieaktywny, a sygnatury wirusów nie są ściągane. Tryb gracza można włączyć na określony czas, może on się też uruchamiać automatycznie po wykryciu działania aplikacji w trybie pełnoekranowym.
Innowacyjne zintegrowane narzędzia ułatwiające diagnostykę systemu i jego ewentualnego przywracanie w przypadku uszkodzenia plików systemowych Windows.

ESET NOD32 Antivirus do pobrania

zabezpiecza przed różnorodnymi rodzajami szkodliwego oprogramowania, m.in. wirusami, rootkitami, robakami czy programami szpiegującymi, a także exploitami, atakami spersonalizowanymi oraz wykorzystywanymi przez cyberprzestępców technikami, mającymi na celu uniknięcie wykrycia przez rozwiązania antywirusowe. Wyposażony jest on także w moduł antyphishingowy, chroniący przed próbami wyłudzenia wrażliwych danych użytkowników, takich jak loginy i hasła.

Najnowsza wersja ESET NOD32 Antivirus do pobrania zapewnia dodatkowe zabezpieczenie przed atakami wykorzystującymi ukryte na stronach internetowych skrypty do infekowania systemu urządzenia.

Ochrona antywirusowa i antispyware
Proaktywna ochrona przed wszystkimi rodzajami zagrożeń online i offline chroni właścicieli urządzeń i ich dane. ESET NOD32 Antivirus zapobiega także rozprzestrzenianiu się złośliwego oprogramowania na innych użytkowników.

Antyphishing
Moduł antyphishingowy chroni prywatność i uniemożliwia cyberprzestępcom wyłudzenie za pomocą fałszywych stron www wrażliwych danych, np. haseł, loginów, informacji bankowych.

Zaawansowany skaner pamięci oparty na chmurze
Wbudowany skaner ESET NOD32 Antivirus download chroni użytkowników przed nawet najnowszymi, najbardziej zaawansowanymi, wielokrotnie spakowanymi lub zaszyfrowanymi szkodliwymi programami. Wykorzystuje do tego celu przełomową technologię ESET Live Grid – systemu reputacyjnego opartego na dostarczanych przez użytkowników ESET na całym świecie informacjach i stale uaktualnianej bazie zagrożeń w chmurze. Dzięki temu skanowanie jest jeszcze szybsze, nawet podczas pobierania plików.

Pobierz ESET NOD32 antywirus za darmo na Windows 10, 8 i 7. https://www.eset.com/pl/home/antivirus/download/