DNS Angel program do blokowania stron internetowych

2019-02-21 0 przez Pliki

DNS Angel program do blokowania stron internetowych chroniący nasze dzieci przed szkodliwymi komponentami ze środowiska internetowego, a także przed stronami internetowymi, które zawierają treści pornograficzne lub wyłudzają poufne informacje. Działanie programu do blokowania stron dla dzieci jest bardzo proste, a cała praca polega na podmianie domyślnych adresów DNS w systemie Windows na takie, które ograniczają dostęp do szkodliwych stron WWW.

Internet jest rozległy i nieocenzurowany i może być źródłem materiału, który szkodzi młodym umysłom. Rodzice powinni odgrywać aktywną rolę w upewnianiu się, że uszkodzone strony internetowe są filtrowanei zablokowane, a DNS Angel może pomóc. Pomoże w ochronie rodziny przed nieodpowiednimi stronami internetowymi, automatycznie je blokując. DNS Angel jest przenośny i całkowicie darmowy. Dzieci są naszą przyszłością. Proszę chroń je.

Program do blokowania stron internetowych

Aby pomóc w blokowaniu nieodpowiednich stron internetowych, DNS Angel używa tylko adresów IP DNS dla całej rodziny.  W tej wersji DNS Angel odczytuje plik DnsAngel.ini, aby wyświetlić bezpieczne adresy IP DNS, pozwala to łatwo zmienić dns ips. Jeśli chcesz dodać własny adres Dns, kliknij prawym przyciskiem myszy plik DnsAngel.ini i otwórz go za pomocą Notatnika lub dowolnego innego innym edytorze tekstu, znajdź wiersz [DnsAngel_list] i edytuj następujące adresy i nazwy DNS.

Możesz użyć Google SafeSearch do blokowania i filtrowania wyników wyszukiwania w Google. Nie jest w 100% dokładne, ale może pomóc w uniknięciu niewłaściwych wyników wyszukiwania na telefonie, tablecie lub komputerze.

Pobierz DNS Angel za darmo na Windows 10, 8 i 7 https://www.sordum.org/downloads/?dns-angel