OBS Studio – program do streamowania

2019-01-24 0 Pliki

OBS Studio Open Broadcaster Software – dobry i darmowy program do nagrywania gier, filmów, pulpitu i streamowania na żywo online. Otwarte i bezpłatne oprogramowanie do nagrywania wideo oraz transmisji na żywo w internecie. Pobierz OBS Studio i zacznij szybko i łatwo streaming na Windows, Mac lub Linux. Obsługuje wszystkie ulubione platformy streaming Twitch, Hitbox i YouTube Gaming.

Darmowy program do przechwytywania obrazu oraz streamingu pulpitu. Aplikacja pozwala dostosować opcje: ilość nagrywanych klatek na sekundę (FPS), wybór formatu do jakiego ma zostać zapisany nagrany film. Darmowe rozwiązanie do nagrywania pulpitu ale jak i również tych którzy chcą strimować gry przez internet.

OBS Studio Open Broadcaster Software

  • Wysoka wydajność w czasie rzeczywistym wideo / przechwytywanie audio i mieszania, z nieograniczoną sceny można przełączać płynnie poprzez niestandardowe przejścia.
  •  Filtry do źródeł wideo, takich jak maskowanie obrazu, korekcja kolorów, nasycenia barw / kluczowanie, i więcej.
  •  Intuicyjny mikser audio z funkcją filtra takiego jak bramka szumów, tłumienie hałasu i korzyści.
  • Wydajny i łatwy w użyciu program do streamowania w opcji konfiguracyjnych. Dodaj nowe źródła, powielanie istniejących i dostosować ich właściwości wysiłku.
  •  Ulepszony panel Ustawienia i usprawnione do szybkiego konfigurowania audycji i nagrań.
  •  Zarówno jasne i ciemne motywy dostępne, aby dopasować swoje preferencje programu do streamowania

OBS Studio został przebudowany od podstaw, aby być jeszcze bardziej lekki i zapewnić wysoką wydajność w streamowaniu gier i pulpitu. Obs studio darmowy sposób nagrywania pulpitu i stremowania gier.

Tworzenie filmów na Youtube

Jak nagrywać obs studio? Wybierz jedną z wielu różnych i dostosowywanych do przejścia podczas przełączania między scenami. Jak skonfigurować OBS Studio pod streamowanie i nagrywanie gier, filmów, pulpitu?

Zestaw skrótów klawiaturowych dla niemal każdego rodzaju działania, takie jak przełączanie między scenami, uruchamiania / zatrzymywania strumieni lub nagrania, wyciszenie źródła dźwięku, naciśnij i mów, i więcej.

Tryb Studio umożliwia podgląd scen i źródła przed spychając je na żywo.
Dostosuj swoje sceny i źródeł lub utworzyć nowe i zapewnić, że są doskonałe, zanim widzowie kiedykolwiek je zobaczyć.

Program do streamowania

Podziel się nagraniami gier i rozrywki ze światem. Praktyczny poradnik jak nagrywać filmy i gameplaye na YouTube i inne sprawy techniczne.

Jak zacząć nagrywać filmy na Youtube? Pobierz program do streamowania OBS Studio Open Broadcaster Software za darmo na komputer Windows, Mac lub Linux. Darmowy program do przechwytywania obrazu używany przez wielu  youtuberów i streamerów.


Autor: Open Broadcaster Software
Wersja: darmowa
Rozmiar: 7 MB
Pobierz