BDtoAVCHD konwersja filmów Blu-Ray MKV HD

2019-12-09 0 przez Pliki

BDtoAVCHD to program do konwersji filmów w formacie Blu-Ray lub MKV HD do formatu AVCHD. Ponadto narzędzie umożliwia konwersję materiałów Blu-Ray do MKV oraz Blu-Ray 3D do MKV 3D SBS. Program automatycznie odnajduje plik filmu i wydobywa wszystkie dane zapisane na nośniku w tym ścieżki audio, wideo, napisy, rozdziały itp. W przypadku ścieżek audio BDtoAVCHD pozwala również na kompresje formatów PCM do AC3, DTS-HD MA do DTS Core, DTS do AC3 itp. BDtoAVCHD oferuje również możliwość konwersji wielu materiałów. BDtoAVCHD może również posłużyć jako narzędzie do tworzenia kopii zapasowych dysków Blu-Ray na mniejszych nośnikach. Aplikacja kompresuje materiały wideo do najlepszej możliwej jakości, w taki sposób by zmieściły się na napęd DVD5 (4.7 GB), DVD9 (8.5 GB), USB lub BD-25.

Konwersja filmów Blu-Ray MKV HD

BDtoAVCHD to narzędzie do tworzenia płyt AVCHD z plików Blu-Ray lub MKV. Jako wynik otrzymujemy strukturę folderów gotową do wypalenia na DVD5 lub DVD9. Oprogramowanie kompresuje wideo, aby osiągnąć pożądany całkowity rozmiar 4,7 GB lub 8,5 GB z najwyższą możliwą jakością.

AVCHD format pozwala odtwarzać ten sam rodzaj treści, że Blu-Ray i posiadających wysokiej rozdzielczości (1080p), ale na DVD5 lub DVD9 mediów. Jest idealny do tworzenia kopii zapasowych płyt Blu-Ray o znacznie mniejszych rozmiarach i utrzymania wysokiej jakości.

BDtoAVCHD został stworzony z myślą, że jest bardzo prosty i szybki w użyciu i uzyskuje najlepszą możliwą jakość na nośniku DVD5. Aby to osiągnąć, unikasz niepotrzebnych konwersji i nie potrzebujesz żadnego kodeka zainstalowanego jako avisynth, ffdshow lub Haali media splitter. Uzyskane dyski są kompatybilne z prawie każdym odtwarzaczem Blu-Ray lub PS3.

Może również konwertować Blu-Ray na MKV, MKV na AVCHD, Blu-Ray 3D na AVCHD / MKV 3D SBS / TAB oraz możliwość kodowania MKV przy użyciu kodeka x265 / HEVC.

Pobierz BDtoAVCHD za darmo na Windows 10, 8 i 7 https://www.connecta2000.com/BDtoAVCHD/