Darmowy Windows 10 do pobrania

2021-01-01 0 przez Pliki

Minął oficjalny termin, w którym Microsoft udostępniał darmowy Windows 10 do pobrania na komputer i laptop ale wciąż możemy bezpłatnie stać się posiadaczem tego systemu. Sprawdź jaka jest bezpłatna alternatywa Windows 7 ? Co zamiast systemu Microsoftu, lekki i szybki system operacyjny.

Najprościej mają użytkownicy systemów Windows 7 i Windows 8 którzy mogą bezpłatnie zaktualizować je do Windows 10 bez jakichkolwiek przeszkód gdyż Microsoft oferuje darmowy Windows 10 do pobrania tym osobom, które korzystają z takich technologii pomocniczych jak lupa czy głosowe odczytywanie treści z ekranu. Jak wiadomo rozwiązania te przeznaczone są dla osób niepełnosprawnych, ale oczywiście nikt tego nie sprawdza i każdy posiadacz Windows 7 lub 8 może bezpłatnie pobrać Windows 10. Jeśli więc chcemy zaktualizować system do Windows 10 wystarczy odwiedzić tą stronę Microsoft i kliknąć przycisk „Upgrade now”.
Musimy się tylko przygotować na pobranie ponad 3 GB danych.

Darmowy Windows 10 pobierz

Innym prostym i działającym sposobem na darmowy Windows 10 jest pobranie instalatora ISO i wpisanie ważnego klucza Windows 7 lub Windows 8 podczas instalacji Windows 10 aktywator pełna wersja ISO.
Użytkownicy którzy tylko tymczasowo potrzebują bezpłatny Windows 10 na przykład do testów, mogą najprościej zainstalować ten system na maszynie wirtualnej.

Nowy system co jakiś czas będzie prosił o wprowadzenie klucza aktywacyjnego co może być troszkę irytujace. Co ciekawe mamy możliwość bezpłatne pobrać działającą przez 90 dni wersję próbną Windows 10 Enterprise i nie musimy korzystać z chomikuj i innych stron z downloadem.