Darmowy Windows 10 do pobrania

2 czerwca 2018 0 przez Admin

29 lipca ubiegłego roku minął oficjalny termin, w którym Microsoft udostępniał darmowy Windows 10 do pobrania, ale wciąż możemy bezpłatnie stać się posiadaczem tego systemu.

Najprościej mają użytkownicy systemów Windows 7 i Windows 8 którzy mogą bezpłatnie zaktualizować je do Windows 10 bez jakichkolwiek przeszkód gdyż
Microsoft oferuje darmowy Windows 10 do pobrania tym osobom, które korzystają z takich technologii pomocniczych jak lupa czy głosowe odczytywanie treści z ekranu. Jak wiadomo rozwiązania te przeznaczone są dla osób niepełnosprawnych, ale oczywiście nikt tego nie sprawdza i każdy posiadacz Windows 7 lub 8 może bezpłatnie pobrać Windows 10. Jeśli więc chcemy zaktualizować system do Windows 10 wystarczy odwiedzić tą stronę Microsoft i kliknąć przycisk “Upgrade now”.
Musimy się tylko przygotować na pobranie ponad 3 GB danych.

Darmowy Windows 10 do pobrania

Innym prostym i działającym sposobem na darmowy Windows 10 jest pobranie instalatora ISO i wpisanie ważnego klucza Windows 7 lub Windows 8 podczas instalacji Windows 10.
Użytkownicy którzy tylko tymczasowo potrzebują bezpłatny Windows 10 na przykład do testów, mogą najprościej zainstalować ten system na maszynie wirtualnej. System co jakiś czas będzie prosił o wprowadzenie klucza aktywacyjnego co może być troszkę irytujace. Co ciekawe mamy możliwość bezpłatne pobrać działającą przez 90 dni wersję próbną Windows 10 Enterprise.