Deluxe Ski Jump 4 za darmo do pobrania pełna wersja

2019-12-05 0 przez Pliki

Deluxe Ski Jump 4 za darmo do pobrania pełna wersja gra skoki narciarskie to najnowsza wersja popularnego symulatora skoków narciarskich. Gra charakteryzuje się wiernym odwzorowaniem praw fizyki, a także prostotą sterowania, dzięki czemu w domowym zaciszu będziemy mogli stać się profesjonalnym skoczkiem. W Deluxe Ski Jump 4 gracz kieruje skoczkiem narciarskim. Zasady skoku w całej serii są identyczne – sterowanie odbywa się jedynie za pomocą myszy, której ruchy w płaszczyźnie poziomej sterują nachyleniem zawodnika, natomiast przyciskami wykonuje się lądowanie. Gra umożliwia rozegranie Pucharu Świata oraz Pucharu Drużynowego z zawodnikami sterowanymi zarówno przez komputer, jak i przez prawdziwych graczy. Na stronie internetowej Deluxe Ski Jump znajduje się tabela rekordów ustanowionych przez graczy z różnych części świata.

Deluxe Ski Jump 4 to wciągająca, oparta na fizyce gra w skoki narciarskie.

Rozgrywka Deluxe Ski Jump 4

Kontrolujesz ruch skoczka za pomocą intuicyjnych przycisków myszy.

Najpierw musisz wykonać szybki i mocny start, a następnie znaleźć najbardziej aerodynamiczne kąty lotu, a na koniec wykonać płynne lądowanie za pomocą telemarku, aby zadowolić sędziów.

Wszystkie twoje ruchy są dokładnie symulowane zgodnie z fizyką świata rzeczywistego.

Deluxe Ski Jump 4 Gra offline

Gra offline ma trzy różne tryby gry: tryb treningu, tryb pucharu świata i tryb pucharu drużynowego. W trybie treningowym możesz swobodnie trenować skakanie z różnych bram startowych przy różnych warunkach wiatrowych. Po zapoznaniu się ze sztuczkami możesz zaprosić wszystkich swoich znajomych do rywalizacji w trybach pucharowych i pucharowych drużynowych. Możesz także skakać przeciwko graczom z procesorem o regulowanym poziomie umiejętności.

Deluxe Ski Jump 4 Gra online

Ta gra online skupia fanów skoków narciarskich z całego świata. Możesz brać udział w non-stop mistrzostwach świata i pucharach drużynowych oraz w zaplanowanych cotygodniowych turniejach. Jeśli jesteś wystarczająco twardy, możesz również brać udział w comiesięcznych turniejach maratońskich.

Deluxe Ski Jump 4 Rekordy Skoczni

Możesz przesłać swoje rekordy skoczni online / offline i powtórki swoich najlepszych skoków do globalnej bazy danych rekordów skoczni, aby zobaczyć, jak ocenisz swoją pozycję na tle innych. Powtórki z najlepszych skoków innych graczy można łatwo przeglądać i oglądać bezpośrednio w grze.

Skocznie Deluxe Ski Jump 4

Wszystkie wzgórza są wiernie modelowane zgodnie z ich odpowiednikami w świecie rzeczywistym. Obecna wersja gry zawiera następujące wzgórza:

Bad Mitterndorf HS200
Bischofshofen HS78
Bischofshofen HS140
Engelberg HS137
Garmisch-Partenkirchen HS140
Harrachov HS205
Klingenthal HS140
Kuopio HS127
Kuusamo HS142
Lahti HS130
Lillehammer HS100
Lillehammer HS138
Oberstdorf HS213
Park City HS100
Park City HS134
Planica HS215
Sapporo HS134
Val di Fiemme HS106
Val di Fiemme HS134
Villach HS98
Willingen HS145
Wisła HS134
Zakopane HS94
Zakopane HS134

Pobierz Deluxe Ski Jump 4 za darmo na komputer pc pełna wersja http://www.mediamond.fi/dsj4/downloads/