Nero Burning ROM program do nagrywania płyt

2020-01-01 0 przez Pliki

Nero Burning ROM za darmo do pobrania pełna wersja bardzo popularny i najlepszy pakiet do nagrywania płyt CD/DVD oraz Blu-ray. Dobry program Nero Burning ROM pozwala nagrywać kilka płyt jednocześnie, tworzyć i wypalać obrazy płyt (ISO, NRG, CUE i IMG), a także zgrywać nośniki CD-Audio.

Program Nero Burning ROM do ściągnięcia oferuje: szybkie i proste w obsłudze funkcje zgrywania, nagrywania, automatycznej kopii zapasowej oraz kopiowania, tworzenie kopii zapasowych plików na płytach CD, DVD oraz Blu-ray, kopiowanie, nagrywanie, udostępnianie, przesyłanie i tworzenie składanek muzycznych – jak prawdziwy DJ, przesyłanie zdjęć i filmów wideo do My Nero i innych serwisów społecznościowych.

Nero Burning ROM za darmo

Ponadto mamy możliwość archiwizacji materiałów HD z najwyższą jakością zapisując je w formacie AVCHD na dowolnych nośnikach pamięci masowej: dyskach twardych, przenośnych dyskach USB, pamięciach flash, kartach pamięci SD lub Sony Memory Stick, nawet bez pomocy nagrywarki optycznej.

Ściągnij Nero Burning ROM za darmo pełna wersja na komputer i wypróbuj program który wyznacza standardy dzięki sprawdzonej technologii wypalania płyt. Kopiowanie i importowanie danych i muzyki chomikuj oraz wgrywanie na wybrane rodzaje płyt? Tworzenie płyt przy maksymalnym poziomie bezpieczeństwa? To wszystko umożliwia najnowsza wersja lidera na rynku – programu Nero za darmo, wyposażonego w SecurDisc 4.0 i wiele innych rozwiązań gwarantujących najlepsze efekty!

Pobierz Nero Burning ROM za darmo w pełnej wersji możesz wypróbować wypalać płyty CD, konwertować WMA do mp3, kopiować dane, chomikuj pliki i wykonywać kopie zapasowe itp.

Szybki download Nero Burning ROM za darmo na komputer PC z Windows. http://www.nero.com/download.php?id=nbr2020