BitMarket zamknięty, padł – jak odzyskać pieniądze?

9 lipca 2019 0 Pliki

BitMarket zamknięty, padł – jak odzyskać pieniądze? To była jedna z największych giełd kryptowalut w Polsce obok popularnego Bitbay Co najmniej 60 mln złotych stracili klienci polskiej giełdy kryptowalut BitMarket? Właściciele serwisu jako powód podają utratę płynności. Na trzech powiązanych z giełdą adresach jest łącznie 1300 bitcoinów .

Padła polska giełda kryptowalut Bitmarket

Sprawa trafiła do prokuratury.  “Z przykrością informujemy, że w skutek utraty płynności, z dniem 08.07.2019 roku, Serwis Bitmarket.pl/net został zmuszony zakończyć swoją działalność. Będziemy informować Państwa o dalszych krokach”

“Zarząd IQ Partners S.A. (dalej: “Spółka”) informuje, iż w dniu 7 lipca 2019 roku uzyskał informację od Prezesa Zarządu Gyptrade OU z siedzibą w Talinie (Estonia), spółki zależnej od IQ Partners S.A., dotyczącą ryzyka zamknięcia w najbliższym czasie giełdy kryptowalutowej prowadzonej w domenie Bitmarket.pl z uwagi na brak możliwości regulowania zobowiązań przez operatora giełdy tj. spółkę Kvadratco Services Limited z siedzibą w Londynie (Wielka Brytania)”.

“Celem wyjaśnienia wszystkich okoliczności sprawy, IQ Partners S.A. w związku z informacjami o potencjalnie złej sytuacji spółki Kvadratco Services Limited, złożyła zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa do Prokuratury Rejonowej w Olsztynie”.

Bitmarket polska giełda upadła – serwis kończy działalność

Jedna z najstarszych giełd w Polsce upadła, czy to exit scam, włamanie, oszustwo? Na odpowiedź musimy poczekać. Jeśli masz pytanie o upadek giełdy Bitmarket to napisz komentarz. Straciłem pieniądze na Bitmarket, niewypłaca pieniędzy czy możliwy jest zwrot środków, bitcoinów i kryptowalut innych. Proszę o wskazówki, co mogę zrobić z zaistniałą sytuacją. Do kogo się zgłosić? Gdzie napisać? Czy będzie tworzony pozew zbiorowy? Z góry dziękuję za wszelką pomoc w sprawie bitmarket.

Podobno niemożliwe jest dostanie się do cold walletu giełdy oraz prawnie nie możliwe jest nie odzyskanie kasy w razie upadku giełdy.  Bitmarket jeszcze wczoraj realizował wypłaty z giełdy na konta.

Niestety zła wiadmość jest taka że miejsce rejestracji działalności BitMarket to Seszele.

Na platformie Facebook została utworzona grupa dla poszkodowanych.

Jak zacząć handlować kryptowalutami? Kupujemy na polskiej giełdzie za złotówki BTC, LTC lub ETH np. na Bitbay kryptowaluty jak Ripple XRP, Cardano ADA, Stellar XLM, VERGE XVG, IOTA, EOS, TRON TRX i wiele innych altcoinów.