Legend Guardians za darmo

2020-12-13 0 przez Pliki

Legend Guardians za darmo do pobrania na telefon z Google Play. Unikalna gra akcji RPG! Graj online PVP lub offline.

Legend Guardians: Epic Heroes to połączenie gier RPG i gier akcji. Ta gra to offline gra RPG, która nie wymaga połączenia z Internetem ani Wi-Fi.
Możesz przyzywać bohaterów z kilkudziesięciu różnych bohaterów. Twoi bohaterowie będą strażnikami. Wybierz swoich ulubionych bohaterów i walcz na swój sposób z wieloma stylami rozgrywki.

Twoim zadaniem jest uratowanie królestw okupowanych przez siły ciemności. W każdej bitwie musisz używać odpowiednich bohaterów ze swoją strategią, ulepszać broń i przedmioty, zbierać niesamowite skórki, aby stać się najsilniejszymi wojownikami.

Epickie bitwy i wyjątkowa gra akcji RPG
Wciel się w rolę głównego bohatera i wybranych strażników, aby stworzyć idealną strategię i przygotować się do bitwy. W tej najlepszej bijatyce RPG każda bitwa, w której musisz zniszczyć potwory oparte na hackach i cięciach, lub zastrzelić ich jak strzelankę. Unikalny system bitwy jest dostępny dla każdego gracza, ale wystarczająco głęboko, aby zadowolić najbardziej zapalonych fanów RPG akcji.

Bohaterowie i strażnicy
W grze są różni bohaterowie, do każdej bitwy będziesz musiał wybrać grupę bohaterów. Będziesz kontrolować swojego głównego bohatera, pozostali strażnicy będą wspierać cię w walce z potworami. Który poprowadzi całą drużynę do zwycięstwa? Ty decydujesz!

TONY PRZEDMIOTÓW I BRONI
Podobnie jak inne gry RPG, potrzebujesz potężnych przedmiotów i broni, aby wyczyścić bitwy, z mnóstwem niesamowitego sprzętu i potężnej broni, która pomoże twoim bohaterom stać się najsilniejszymi wojownikami. Nie zapomnij ich ulepszyć, przyniosą bohaterom nową siłę.


NIESAMOWITA HISTORIA I BOGATA TREŚĆ
Spójna historia zaszczepi w graczach silne emocje dzięki systemowi różnych postaci, ekwipunku i potworów oraz setkom etapów. System zadań i wyzwań oddycha świeżym powietrzem w każdym momencie gry.

GRA RPG OFFLINE! NIE POTRZEBUJESZ INTERNETU!
Legend Guardians: Epic Heroes to gra offline 2D RPG, co oznacza, że ​​można w nią grać w dowolnym miejscu i czasie bez połączenia z Internetem.

 TRYB PVP: WALKA O NR 1
Ciesz się bitwą PVP z użytkownikami z całego świata! Odkryj światu swoją unikalną strategię. Walcz z każdym graczem, aby osiągnąć najwyższą rangę.

CECHY:
– Tryb fabularny offline RPG z ponad 100 etapami i unikalnym systemem postaci: potężny rycerz, miecznik, łucznik światła słonecznego, duchy lasu, zabójca, czarownica cienia.
– Ponad 100 przedmiotów z niesamowitym systemem ulepszeń.
– Tryb gry online z areną PvP, tryb strategii kart.
– Ponad 30 unikalnych umiejętności z aktywnymi i pasywnymi umiejętnościami.
– System talentów z drzewkiem umiejętności.
– Ponad 100 głównych zadań i codziennych misji.
– Oszałamiająca grafika i niesamowite efekty dźwiękowe
– Globalna tabela wyników

Legend Guardians: Epic Heroes to najlepszy wybór na liście gier offline RPG akcji. Przeżyj niepowtarzalną przygodę RPG. Każda bitwa ma swoich wojowników. Ale nie wszyscy wojownicy są legendami.
Pobierz Legend Guardians: Epic Heroes i podziel się swoją najlepszą chwilą ze znajomymi!

Pobierz Legend Guardians za darmo https://play.google.com/store/apps/details?id=com.unimob.legend.guardians.premium