Samurai Shodown NEOGEO Collection za darmo

2020-06-18 0 przez Pliki

Gra Samurai Shodown NEOGEO Collection za darmo w Epic Games Store.

Nowa kolekcja gier Samurai Shodown ukaże się już niedługo i stanowi kolejną znaczącą umowę na wyłączność dla Epic Games Store. Kolekcja Samurai Shodown NeoGeo zostanie wydana na platformie Steam 18 czerwca, na PS4 i Switch 28 czerwca za $39,99 (wydania fizyczne nieco później tego lata), ale będzie można ją zdobyć wcześniej w sklepie Epic Games Store 11 czerwca i będzie całkowicie bezpłatna przez tydzień.

Paczka zawiera:

  • Samurai Shodown (1993)
  • Samurai Shodown II
  • Samurai Shodown III
  • Samurai Shodown IV: Amakusa’s Revenge
  • Samurai Shodown V
  • Samurai Shodown V Special
  • Samurai Shodown V Perfect (nigdy wcześniej nie wydana)

Wszystko zaczęło się w 1993 roku, gdy ta oparta na walce bronią seria opanowała salony gier na całym świecie. Teraz, po niemalże 30 latach, jest w końcu gotowa, by przekroczyć próg Twojego domu, w ramach zupełnie nowej, ogromnej kolekcji! Zestaw zawiera aż sześć tytułów NEOGEO oraz jedną tajemniczą grę, której dotychczas nie wydano! Każda z gier posiada tryby walki online oraz tryb muzealny i wbudowany odtwarzacz muzyczny. Ta kolekcja to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów serii SAMURAI SHODOWN z całego świata!

Aż siedem gier z serii SAMURAI SHODOWN!

Pierwsza gra SAMURAI SHODOWN miała swoją premierę na konsolach NEOGEO w 1993 roku, a jej kontynuacja, SAMURAI SHODOWN II, zadebiutowała w 1994 roku. Seria stała się trylogią w 1995 roku z SAMURAI SHODOWN III, by już w 1996 roku rozrosnąć się o kolejną odsłonę – wraz z premierą SAMURAI SHODOWN IV AMAKUSA’S REVENGE. Siedem lat później seria powróciła z SAMURAI SHODOWN V w 2003 roku, a SAMURAI SHODOWN V SPECIAL trafiło na konsole NEOGEO rok później… Zupełnie nowa kolekcja SAMURAI SHODOWN NEOGEO COLLECTION zawiera jeszcze jeden tytuł — nigdy wcześniej nieudostępniony publicznie. SAMURAI SHODOWN V PERFECT to tajemnicza, ostateczna wersja gry SAMURAI SHODOWN V SPECIAL.

Każda gra zawiera tryby rywalizacji sieciowej!

Stań do walki z wojownikami o podobnych do Twoich umiejętnościach w trybie rankingowym lub wyładuj się podczas meczu w trybie swobodnej rozgrywki. Zawalcz ze swoimi przyjaciółmi (lub wrogami), rzucając im wyzwanie w trybie rozgrywki ze znajomym. Teraz możesz stawić czoła fanom SAMURAI SHODOWN z całego świata jednym naciśnięciem przycisku!
*Uwaga: Gra w trybach walki online wymaga posiadania konta Epic Games. Tryby walki online są dostępne wyłącznie w angielskojęzycznych wersjach gier SAMURAI SHODOWN.

Pełen zawartości tryb muzealny!

Tryb muzealny zawiera ponad 2000 niezwykle cennych dokumentów i grafik od twórców gry – czyli wszystko, co prawdziwy fan SamSho mógłby sobie wymarzyć! Znajdziesz tu również wiele godzin nagrań szczerych wywiadów z twórcami serii, w których omawiają wszystko, co działo się podczas produkcji poszczególnych tytułów. Przygotuj się, by zanurzyć się głęboko w świat SAMURAI SHODOWN dzięki tej kolekcji!

Ponad 200 utworów w odtwarzaczu muzycznym!

Raz jeszcze przeżyj emocje związane z serią SAMURAI SHODOWN, słuchając wszystkich ścieżek dźwiękowych z poszczególnych tytułów. W odtwarzaczu muzycznym, dostępnym wewnątrz trybu muzealnego, znajduje się ponad 200 utworów do wyboru, obejmujących wszystkie sześć tytułów.

Cechy

Gracze do wyboru mają japońskie i angielskie wersje automatów MVS dla każdej gry w kolekcji. Inne cechy obejmują linie skanowania w stylu retro konsoli, zapisywanie funkcji i tryb zręcznościowy z opcją swobodnej rozgrywki, w której gra nigdy nie dobiegnie końca!

Pobierz Samurai Shodown NEOGEO Collection za darmo pełna wersja gry. https://www.epicgames.com/store/pl/product/samurai-shodown-neogeo-collection/home?sessionInvalidated=true