BlueStacks App Player

2016-12-13 0 Pliki

BlueStacks App Player to darmowy emulator systemu Android. Dzięki czemu niemu możemy uruchamiać programy dla Androida na komputerze z Windows. BlueStacks App Player posiada w sobie 10 programów Bloomberg, Drag Racing, Words Free, Aporkalypse, Bebbled, Pluse, Alchemy, Talking Tom 2, Bubble Buster. Istnieje możliwość zainstalowania dodatkowych programów BlueStacks App Player za pomocą specjalnego webowego serwisu – wystarczy posiadać konto na Facebooku. Dzięki niemu uruchomimy nasze ulubione aplikacje z komórki czy tabletu na ekranie komputerowego monitora. Uruchamiaj aplikacje z Androida szybko i w trybie pełnoekranowym. Wysyłaj ulubione aplikacje ze smartfona z Androidem na komputer z Windowsem przy pomocy BlueStacks Cloud Connect.

BlueStacks App Player

to emulator aplikacja, która siedzi na komputerze i emuluje system Android pozwala cieszyć wszystkie aplikacje i gry ze smartfonu lub tabletu na monitorze panoramicznym stojące / notebooka.

Istnieje wiele korzyści z bycia w stanie cieszyć się aplikacje i gry na Androida na komputerze PC lub laptopie. Płynne przejście przez BlueStacks App Player, zapewnia dodatkowe szczegóły i wyrazistość podczas grania w swoje ulubione gry na Androida na pełnowymiarowym monitorze. Doświadczenie jest gładka, bez żadnych błędów lub opóźnieniem. Kolejną zaletą jest możliwość wykorzystania konta komunikatorów takich jak WhatsApp i Kik na głównej systemu. Dla tych, którzy używają go do pracy zdolność do pozostania w kontakcie z ich komputera bez konieczności ciągłego przełączania uwagę na inne urządzenie jest odświeżana rzeczywiście!

BlueStacks App gracza przynosi wszystko, co robisz w telefonie i tablecie do systemu komputerowego. To bez szwu wysiłku i pomocny na tak wiele sposobów. Ważne jest również dodać, że jest to jedyny Android Emulator wspierane przez Intel Samsung Qualcomm i AMD. Z pewnością dowodem na niezawodność i jakość.


Autor: BlueStacks
Wersja: bezpłatna
Rozmiar: 316 MB
Pobierz