Battlefield 1 za darmo do pobrania

2021-07-20 0 przez Pliki

Battlefield 1 Season Pass za darmo do pobrania na Origin w Amazon Prime.

Zanurz się we wspaniałym chaosie wojny totalnej w Battlefield 1 dostępnym dla członków Prime.

Zajrzyj ponownie 2 sierpnia, aby otrzymać nagrodę Battlefield V

Jak ktoś ma abonament Amazon Prime to może odebrać za darmo Battlefield 1 w formie klucza na Origin. Co miesiąc otrzymuj ekskluzywne łupy w grze, darmowe gry, darmową subskrypcję na Twitch.tv ORAZ wszystko, co zawiera Amazon Prime. Zdobywaj kolejne poziomy dzięki broniom, postaciom, skórkom, ulepszeniom, ulepszeniom i nie tylko. Bezpłatna 7-dniowa wersja próbna. Tylko 5,99 € miesięcznie po okresie próbnym. Anuluj w dowolnym momencie. Przeżyj świt wszystkich działań wojennych podczas I wojny światowej. Odkryj różne wybrzeża, miasta i pustynie w tym globalnym konflikcie. Odwróć losy bitwy, operując ogromnymi pojazdami i maszynami, aby wygrać Wielką Wojnę. Pobierz Battlefield 1 już dziś na PC w Origin – dla abonentów Prime.

  Grę można ściągnąć na platformie Origin, a dla wszystkich zainteresowanych serią wydawca, Electronic Arts, przygotował za darmo Battlefield 1 do pobrania pełna wersja i wszystkie wydane dodatki: Nie przejdą, W imię cara, Niespokojne wody oraz Apokalipsa. Każdy z nich wiąże się z niedostępnymi w podstawowej wersji mapami do rozgrywki wieloosobowej, przedmiotami ekwipunku i pojazdami.

Można pobrać zupełnie za darmo Battlefield 1 Season Pass, na wszystkich możliwych platformach: PC, PlayStation 4, Xbox One.

Battlefield 1 za darmo

Do odbioru gry z Prime wystarczy, wirtualna karta np. Revolut i nawet stare konto.

1. Wchodzisz na Amazon Prime Video.
2. Klikasz na baner z dostępem próbnym.
3. Logujesz się
4. Podpinasz wirtualną kartę, najlepiej jednorazową i wpisujesz dane osobowe (niekoniecznie prawdziwe)
5. Nie będą mogli zweryfikować płatności, jeśli nie masz środków na koncie, tak więc masz około 20 minut na odbiór gier lub różnych przedmiotów do wielu gier z Twitch Prime
6. W tej chwili możesz usunąć kartę z Amazona, subskrypcji nie musisz anulować, bo i tak ci zdezaktywuja po 15-20 minutach.

Pobierz Battlefield 1 pełna wersja gry po polsku z Amazon Prime. https://gaming.amazon.com/loot/battlefield1