Borderlands 2 Commander Lilith the Fight for Sanctuary za darmo

2020-09-02 0 przez Pliki

Borderlands 2 Commander Lilith & the Fight for Sanctuary za darmo do pobrania w Epic Games Store. Fabularny dodatek do gry Borderlands 2 bezpłatnie na komputer.

 

Rozpoczyna się nowa era strzelania i zbierania łupów. Graj jako jeden z czterech Vault Hunterów, na których czekają niebezpieczne potwory, groźni psychole i złowrogi geniusz Handsome Jack. Zupełnie nowe postaci i zupełnie nowe klasy:

Cztery zupełnie nowe grywalne klasy w tym Siren, Commando, Gunzerker i Assassin. Wciel się w rolę Gunzerkera, którego wysoce śmiercionośne umiejętności pozwalają mu na wyposażenie dwóch dowolnych broni znalezionych w grze.

Dynamiczna współpraca lokalnie lub przez Internet. Dziel się swoimi przygodami z przyjaciółmi zarówno przez Internet jak i przez sieć lokalną. Borderlands 2 posiada spójny system, dzięki któremu możesz dołączać i wychodzić z kampanii dowolną liczbę razy bez konieczności ponownego uruchamiania gry.

Historia na skalę globalną. Zdemaskuj złowrogą naturę korporacji Hyperion i zmierz się ze sprawcą największego oszustwa we wszechświecie — nikczemnym prezesem Hyperionu, Handsome Jackiem. 87 bazylionów… wszystkiego

Oprócz nowego systemu broni, pokochasz proceduralnie generowane tarcze, granaty, relikwie, moduły klasowe i wiele, wiele innych. A Tobie wydawało się, że pierwsza część Borderlands miała dużo łupów!

Zupełnie nowe środowiska na Pandorze

Zapoluj na zupełnie nowych terenach Pandory bardziej żywych niż kiedykolwiek! Od arktycznej tundry, przez niebezpieczne sawanny, po tajemnicze, żrące jaskinie i wiele więcej — na każdym kroku będziesz zaskakiwany przez nieprzewidywalny świat Pandory!

Zupełnie nowi wrogowie

W Borderlands 2 jest cała masa nowych wrogów, którzy chcą Cię zabić. Niezdarne, gorylopodobne Bullymongi, podstępne drapieżniki, Stalkerzy, i mechaniczna armia korporacji Hyperion prowadzona przez Handsome Jacka to tylko niektórzy z nowych wrogów w Borderlands 2.

Aby pobrać grę trzeba się zalogować na swoje konto Epic Games i wtedy można już odebrać dodatek. 

Pobierz Borderlands 2 Commander Lilith & the Fight for Sanctuary za darmo pełna wersja gry. https://www.epicgames.com/store/pl/product/borderlands-2/commander-lilith