World War 3 na PC gra za darmo

2022-09-27 0 przez Pliki

World War 3 na PC gra za darmo do pobrania otwarta beta od 29 września na Steam. Weterani wojenni zagrają trzy dni wcześniej. Polskie studio The Farm 51 zapowiedziało start otwartej bety swojej najnowszej gry World War 3 to taktyczny wieloosobowy FPS online, w którym świat jest twoim polem bitwy. Pokonaj wrogów w emocjonujących, drużynowych potyczkach, korzystając z arsenału pełnego uzbrojenia, pojazdów, gadżetów i dronów.

Aby zwyciężyć, użyj wszelkich dostępnych środków. Ruszaj do walki jako żołnierz piechoty, wsiądź za stery z czołgów i pojazdów bojowych, użyj dronów do zwiadu na polu bitwy, i wzywaj naloty taktyczne, aby zadać maksymalne obrażenia. Walcz na niesamowitych mapach z realistyczną topografią, i niewiarygodnymi poziomami szczegółowości. Ruszaj na ulice Warszawy, Berlina, Moskwy i Polarnego, na przedmieścia Smoleńska, i nie tylko. Każdy strzał się liczy. Odkryj realistyczną rozgrywkę zwiększającą immersję, ale nie kosztem walki. Poznaj zaawansowany system balistyki, realistyczne sylwetki, fizykę pojazdów i liczne opcje personalizacji. Masz do dyspozycji ogromny arsenał pełen uzbrojenia, pojazdów, gadżetów, dronów, artylerii i nalotów z powietrza. Stwórz idealną konfigurację, wybierz spośród setek kombinacji niepowtarzalnych komponentów uzbrojenia i modyfikacji kosmetycznych, aby wykreować własny styl gry. Twoje pojazdy, wyposażenie taktyczne i mundury są w pełni modyfikowalne, aby się wyróżnić na polu bitwy. Ruszaj na pole bitwy nawet z łącznie 40 graczami, w dwóch podstawowych trybach gry. Pokaż swój arsenał w trybie Tactical Ops, w którym dwie drużyny po 20 graczy muszą przejąć lub obronić punkty przejęcia w dynamicznych potyczkach. Team Deathmatch to klasyczny tryb FPS, będący pełnym akcji wyścigiem po zwycięstwo 10 na 10. Współpracujcie, planujcie uderzenia taktyczne i szturmy na ogromną skalę, aby unicestwić jak najwięcej przeciwników!

World War 3 do pobrania

Uzyskaj natychmiastowy dostęp i zacznij grać; zaangażuj się w powstawanie gry.

Uwaga: ta polska gra wojenna, która jest oferowana w formie wczesnego dostępu, nie została jeszcze ukończona i do momentu pełnego wydania może ulec zmianom. Jeśli gra w jej obecnym stanie nie interesuje cię, sugerujemy poczekać, aż prace nad grą zostaną ukończone.

Pobierz World War 3 za darmo na komputer PC ze Steam https://store.steampowered.com/app/674020/World_War_3/