Sniper Ghost Warrior za darmo do pobrania

2019-01-11 0 przez Pliki

Sniper Ghost Warrior za darmo do pobrania pełna wersja po polsku na komputer PC. Jest grą z gatunku FPS. Pozwala ona graczom wcielić się w rolę świetnie wyszkolonego strzelca wyborowego, którego zadaniem jest wesprzeć ruch oporu znajdujący się w pewnym fikcyjnym państwie Ameryki Południowej.

W kraju rządzi junta wojskowa, która za nic ma sobie demokrację i prawa człowieka. Choć dysponują oni przeważającymi siłami, przewagą snajpera jest jego umiejętność maskowania się oraz rewelacyjna biegłość w posługiwaniu się karabinem wyborowym. Twórcy przygotowali kilka stopni trudności, dzięki temu i początkujący i zaawansowani gracze będą dobrze się bawić. Najniższy poziom w pełni wspiera strzelania, likwidując takie efekty jak opad kuli, czy siłę wiatru. W kolejnych stopniach poszczególne ułatwienia są wyłączane.

Gra oparta jest na roli snajpera wojskowego, który zdaniem twórcy zyskał zainteresowanie opinii publicznej w dużej mierze dzięki pokazom w kanałach takich jak History Channel czy Military Channel . Celem gry jest wcielenie graczy w rolę elitarnej drużyny snajperskiej wysłanej na wrogi obszar, aby pomóc rebeliantom z Isla Trueno, fikcyjnego kraju Ameryki Łacińskiej , w walce z siłami, które obaliły rząd.

Ta gra to taktyczna strzelanka rozgrywana z perspektywy pierwszej osoby . Jak sugeruje tytuł, duża część gry polega na skradaniu się, wytyczaniu celów i strzelaniu z karabinów snajperskich. Podobnie jak w przypadku Sniper Elite, gra zawiera element realistycznej balistyki. Trajektorie pocisków zależą od siły wiatru, siły grawitacji, oddechu i czasu lotu, z których wszyscy gracze muszą wziąć pod uwagę podczas wykonywania strzałów. Aby uprościć tę procedurę, łatwiejsze ustawienia trudności zawierają wskaźniki, które podświetlają wrogów i pokazują dokładnie, gdzie trafi kula.

Główną bronią używaną w grze są wyciszone pistolety, noże i różnego rodzaju karabiny snajperskie. W misjach rozgrywanych z postaciami, które nie są snajperami, aspekt ukrywania się jest odrzucany na rzecz szybszych scenariuszy „uciekaj i strzelaj”. Wyjątkiem są misje polegające na wykrywaniu obiektów, w których podstawowym celem jest oznaczanie celów kontrolowanej przez komputer postaci snajperskiej.

Większość gry rozgrywa się w gęstej dżungli. Nakładki punktów trasy przez cały czas wyświetlają prawidłowe trasy przez obszary, które gracze muszą pokonać. Chociaż trasy te nie muszą być dokładnie przestrzegane, konstrukcja pozioma zazwyczaj zapewnia ogólną ścieżkę liniową ze względu na umieszczenie przeszkody i niewidoczne ściany . Wiele punktów pośrednich wyzwala zdarzenia związane ze skryptami, a niektóre punkty pośrednie działają jako punkty kontrolne , które automatycznie zapisują grę.

Kampania dla jednego gracza w Sniper: Ghost Warrior składa się z czterech osobnych aktów, z których każdy dotyczy innego konfliktu. Wszystkie akty są podzielone na różne misje, które zwykle przedstawiają to samo wydarzenie z różnych punktów widzenia. Na przykład w jednym segmencie gracze mogą brać udział w ataku piechoty na obóz wroga, podczas gdy w następnym segmencie przyjmują oni rolę snajpera wspierającego, który wspiera atak. Dostępna jest zawartość do pobrania, która płynnie kontynuuje fabułę dzięki trzem dodatkowym misjom kampanii.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  •     procesor: Pentium 4 3.2 GHz
  •     karta graficzna: 256 MB ( GeForce 6600 lub lepsza)
  •     pamięć: 1 GB
  •     wymagana ilość wolnego miejsca: 2.8 GB

Pobierz Sniper: Ghost Warrior za darmo https://store.steampowered.com/app/34830/Sniper_Ghost_Warrior/