Brave Browser: Fast AdBlocker

2019-06-14 0 przez Pliki

Brave Web Browser to szybka, darmowa i bezpieczna przeglądarka internetowa na platformę Android, Windows, Linux i Mac z wbudowanym AdBlockiem, ochroną przed śledzeniem oraz posiadająca optymalizację poboru danych i baterii.

Przeglądarka Brave zablokuje reklamy 69 razy szybciej.

ADBLOCK
Brave jest zaprojektowana z wbudowaną blokadą reklam, aby umożliwić wolne od reklam i bezproblemowe przeglądanie sieci.

SZYBKA I BEZPIECZNA
Brak zewnętrznych wtyczek i ustawień do zarządzania lub konfiguracji! Brave zwyczajnie umożliwia najszybsze i najbezpieczniejsze przeglądanie internetu na platformie Android. Brave jest zaprojektowana z myślą o szybkości i bezpieczeństwie, więc możesz się cieszyć błyskawicznie szybkim przeglądaniem bez wyskakujących okienek, szkodliwego oprogramowania i innych uciążliwości.

OPTYMALIZACJA DANYCH i BATERII
Brave redukuje czas ładowania się stron, poprawia wydajność i chroni przed reklamami zawierającymi szkodliwe oprogramowanie. Brave wykazuje 2x do 4x zwiększenie prędkości na platformie Android, więc zauważysz bezpośrednie zmniejszenie konsumpcji baterii i danych.

OCHRONA PRYWATNOŚCI
Brave chroni także użytkowników przy pomocy wiodących rozwiązań dotyczących prywatności i bezpieczeństwa, np. HTTPS Everywhere (szyfrowany ruch danych), blokowanie skryptów, blokowanie ciasteczek zewnętrznych dostawców oraz prywatne zakładki incognito.

Brave Browser: Fast AdBlocker

Brave na Androida posiada następujące funkcje:
* Wbudowany AdBlock
* Blokada wyskakujących okienek
* Optymalizacja baterii
* Optymalizacja danych
* Ochrona przed śledzeniem
* Https Everywhere (dla bezpieczeństwa)
* Blokada skryptów
* Blokada ciasteczek zewnętrznych dostawców
* Zakładki
* Historia
* Prywatne zakładki
* Ostatnie zakładki

Jak zacząć?
Łatwo! Po prostu kliknij głowę lwa i odkryj Tarcze Brave, które posiadają ustawienia dla danej strony, więc możesz decydować, które strony są blokowane.