OkayFreedom VPN Free program do zmiany IP

2020-01-01 0 przez Pliki

OkayFreedom VPN Free darmowy program do anonimowego przeglądania internetu, maskuje i zmienia adres IP. Jest to darmowy program VPN pozwalający na zmianę lokalizacji w internecie dla bezpiecznego prywatnego przeglądania stron, uzyskania anonimowości w sieci oraz np. obejścia limitów filmów dostępnych tylko dla określonego kraju, przeglądania zablokowanych stron w twoim kraju. Darmowy program do zmiany IP na inne.
Dostępne jest aż 15 krajów do wyboru, które można łatwo w ciągu kilku sekund zmienić wybierając najbardziej nam dogodny w danej chwili.

OkayFreedom VPN Free za darmo

zapewnia nieograniczony, szyfrowany dostępu VPN do serwerów w krajach na całym świecie: w Niemczech, USA, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Francji, Japonii, Singapurze, Egipcie, Rumunii, Hiszpanii i Turcji itd.

Odblokuj wideo w internecie – Czy Ty też denerwują Cię gdy nie możesz obejrzeć film, bo „nie jest dostępny w Twoim kraju?” To już koniec, dzięki OkayFreedom VPN. Program rozpoznaje, czy treść jak filmy czy nawet całe strony internetowe są zablokowane w kraju, automatycznie kieruje Cię przez inny gdzie jest dostępny i film działa.

Przeglądaj bezpiecznie – Nawet jeśli po prostu chcesz, by zapobiec śledzeniu online OkayFreedom VPN jest narzędziem dobrego wyboru. OkayFreedom VPN ukrywa Twój prawdziwy adres IP w trybie online, a także szyfruje bezpieczne połączenie z 128-bitowego szyfrowania Blowfish. Brzmi skomplikowanie, ale to bardzo dobrze, bo można po prostu surfować po sieci anonimowo.

OkayFreedom VPN Free

Używa serwerów kraju i za granicą – automatycznie wybiera najlepsze połączenie dla Ciebie. Jeśli chcesz jednak możesz sam wystarczy wybrać serwer w jednym z obsługiwanych krajów i za naciśnięciem jednego przycisku, serwery będą myśleć, że jesteś w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii itp.

Sprawdzenie ceny – program do zmiany IP to oszczędność pieniędzy podczas zakupów on-line bez jakiegokolwiek dodatkowego poszukiwania? Tak, to możliwe. Po sprawdzeniu produkt, którego szukasz w jednym sklepie, pomożemy Ci znaleźć najlepszą cenę na to.

Video z całego świata – Swobodnie oglądaj filmy online w internecie bez cenzury – Uzyskaj automatyczny dostęp do zablokowanych filmów i stron internetowych na całym świecie. I tak, jest to legalne.

Surfuj bez ograniczeń – program do zmiany IP daje dostęp do ulubionych stron internetowych, nawet gdy jesteś za granicą – szybciej niż w przypadku wielu innych dostawców, co potwierdza Netzwelt.

Bezpieczne sieci WLAN Wszędzie – Kradzież danych nie jest w porządku! OkayFreedom szyfruje połączenia nawet chronione hotspoty publiczne.

Niewidoczność online to twoja dobra decyzja – nie daj się szpiegować. OkayFreedom VPN automatycznie ukrywa adres IP. W przeciwieństwie do innych programów, OkayFreedom VPN nie tylko chroni adres IP w przeglądarce, ale nawet cię ostrzega, gdy używasz programów do pobierania plików i torrentów.

Program do zmiany IP dla wszystkich przeglądarek. Czy korzystasz z Chrome, Firefox, Internet Explorer lub zupełnie inną przeglądarką, OkayFreedom VPN współpracuje z nimi wszystkimi.

Bezpieczne OkayFreedom VPN wykorzystuje wysoce bezpieczne szyfrowanie Blowfish z 128 bitów aby strzec cię w Internecie.

Pobierz OkayFreedom VPN https://okayfreedom.com/