Adblock Plus program do blokowania reklam

2020-02-12 0 przez Pliki

Adblock Plus to bezpłatny program do blokowania reklam w przeglądarce Firefox, Chrome, Opera, Safari, Internet Explorer oraz w telefonie Android. Masz dość oglądania denerwujących reklam i banerów, które dodatkowo wydłużają wczytywanie stron? Zainstaluj blokowanie reklam Adblock Plus i usuń reklamy, banery itp. za darmo.

Nowy Adblock zablokuje śledzenie przez portale społecznościowe.  Rozszerzenie radzi sobie z blokowaniem przycisków związanych z Facebookiem, Twitterem oraz Google+.

Adblock Plus – program do blokowania reklam

Dzięki rozszerzeniu do usuwania reklam Adblock Plus odzyskasz kontrolę nad Internetem i będziesz móc przeglądać strony szybciej. Dodatek do blokowania reklam na komputerze jest wspierany przez ponad 40 możliwych do subskrybowania zestawów filtrów dostosowanych do różnych obszarów językowych. Filtry te automatycznie konfigurują dobry program Adblock Plus do pobrania do różnych zadań, począwszy od usuwania reklam internetowych do blokowania wszystkich znanych domen ze złośliwym oprogramowaniem.

Rozszerzenie umożliwia także ręczne dostosowywanie filtrów, udostępniając wiele przydatnych do tego celu funkcji, takich jak funkcje blokowania obrazków dostępne z poziomu menu kontekstowego, blokowania kart dla Flasha i obiektów Java oraz listę blokowanych elementów służącą do usuwania skryptów i arkuszy stylów. Pobierz program do blokowania reklam na Youtube.

Polskie filtry do Adblock Plus

Przedstawiamy najnowszy zestaw filtrów dla polskich użytkownikach internetu. Zawiera listę elementów reklamowych, takich jak bannery czy animacje flash, najczęściej używanych na polskich stronach www. Aby z niego skorzystać musisz zainstalować darmowy program do blokowania reklam na Windows – Adblock Plus do ściągnięcia, a następnie dodać subskrypcje filtrów, klikając w poniższy link – dzięki tej opcji masz pewność, że posiadasz zawsze najbardziej aktualny zestaw filtrów- Adblock sam będzie pobierał najnowszą wersję, gdy tylko się ukaże.

Jeśli masz już zainstalowaną najnowszą wersję przeglądarki Mozilla Firefox możesz skorzystać z poniższej listy.

Adblock Plus Subskrypcja

Lista filtrów Adblock Plus program do blokowania reklam w internecie będzie się automatycznie aktualizować, więc nie musisz za każdym razem pobierać jej ponownie.

Darmowy program do blokowania reklam w Firefox, Chrome, Opera, Safari, Internet Explorer oraz umożliwia blokowanie reklam w telefonie Android.