Vivaldi bezpieczna przeglądarka

2020-01-01 0 przez Pliki

Bezpieczna przeglądarka Vivaldi do pobrania na Windows i Android. Vivaldi to przeglądarka internetowa, stworzona przez jednego z byłych szefów Opera. Program dla wymagających użytkowników. Alternatywna przeglądarka Chrome, Firefox i Edge.

 Nowością jest synchronizacjia dzięki której między innymi zakładki i ustawienia będą z użytkownikiem przenosić się na inne komputery. Po stworzeniu konta i zalogowaniu się do niego informacje o zakładkach, historii, rozszerzeniach i kartach szybkiego dostępu będą synchronizowane z serwerami Vivaldi. Dzięki temu po zainstalowaniu przeglądarki na innym sprzęcie wszystko zostanie automatycznie odpowiednio skonfigurowane i pobrane w tym także ustawienia oraz notatki.

Vivaldi ma nową stronę startową, więcej sugestii stron oraz domyślne skróty umożliwiające przenoszenie kart w lewo i prawo.

Bezpieczna przeglądarka

Vivaldi to darmowa przeglądarka internetowa, tworzona i rozwijana przez byłego CEO firmy Opera Software ASA. Bezpieczna przeglądarka Vivaldi jest programem darmowym, opartym na licencji freeware. Jest aplikacją własnościową o zamkniętym kodzie źródłowym stworzonym przez Vivaldi Technologies.

Vivaldi na Androida to kompletny zestaw narzędzi do przeglądania sieci, pełen gadżetów, których prawdopodobnie nawet nie wiedziałeś, że potrzebujesz. To przeglądarka, do której możesz się wprowadzić i urządzić na swój sposób. Darmowe pobieranie z chomikuj bez limitów.

Przeglądarka Vivaldi do pobrania https://vivaldi.com/pl/