Breathedge za darmo

2023-04-25 0 przez Pliki

Breathedge za darmo pełna wersja gry do pobrania w Epic Games Store od 27 kwietnia godzina 17.00 do 4 maja, 17.00 Przetrwaj w próżni kosmicznej! Wspólnie z nieśmiertelnym kurczakiem odkryj tajemnicę katastrofy statku kosmicznego. Twórz narzędzia, pilotuj pojazdy i zarządzaj stacjami kosmicznymi, aby przetrwać i zbadać wrak.

Ogromny kosmiczny karawan rozbija się w kosmosie, wypełniając próżnię szczątkami wraku, trumnami, martwymi pasażerami… i Tobą. Przetrwaj na tym międzygwiezdnym śmietnisku, odkryj międzynarodowy spisek, uratuj księżniczkę i nie połam palców na klawiaturze podczas przemierzania kosmicznej otchłani (dla pełnego realizmu nie wyłączaj monitora). Z kosmosem nie ma żartów (choć i tak spróbujemy Cię rozśmieszyć), a przetrwanie w próżni to nie lada wyzwanie. Trać postępy na spektakularne sposoby: poprzez uduszenie, zamrożenie, spalenie, porażenie prądem, depresję, uderzenie tępym przedmiotem i nie tylko.

Nasi przodkowie wolno się rozwijali, bo nie mieli taśmy izolacyjnej. Ty ją masz, i wiesz, jak jej użyć. Uzbrojony w ten magiczny wynalazek, stworzysz mnóstwo bezużytecznych przedmiotów i wyrzucisz je przez śluzę powietrzną! Jest też sporo przydatnych rzeczy do wytworzenia, ale uważaj – jeszcze przypadkiem ukończysz grę.

Podczas gdy wszyscy sąsiedzi unoszą się w próżni, zgrywając martwych, Ty nie próżnujesz – z pomocą różnych narzędzi i kół zębatych przerodzisz się w najbardziej hałaśliwego sąsiada w historii. Zbuduj niepowtarzalną stację kosmiczną, zaopatrz ją w tlen i prąd, zainstaluj przeróżne bajery i rowery – od paneli słonecznych po farmy chomików – i urządź odlotową kawalerkę wypełnioną po brzegi meblami i śmieciami wszelkiej maści.

Pobierz grę Breathedge bezpłatnie z oficjalnej strony promocji Epic Games Store https://store.epicgames.com/pl/p/breathedge