Poker Club za darmo gra symulator

2023-04-25 0 przez Pliki

Poker Club za darmo do pobrania pełna wersja gry w karty jest symulatorem pokera, który pozwala graczom brać udział w rozgrywkach Texas Hold’em ze sztuczną inteligencją lub innymi graczami. Tytuł został opracowany i wydany przez firmę Ripstone Games. Gra w pokera do odebrania za darmo od 27 kwietnia, 17.00 do 4 maja, 17.00

Odkryj wyjątkowo wciągającą symulację pokera, jakiej jeszcze świat gier nie widział. Wciel się w zawodowego pokerzystę uczestniczącego w międzynarodowej rywalizacji Poker Tour, a następnie dołącz do Klubu i zyskaj renomę w turniejach online.

Witaj w Poker Club, wyjątkowo wciągającej symulacji pokera, jakiej jeszcze świat gier nie widział. Wciel się w profesjonalnego pokerzystę w wyjątkowo wciągającej symulacji pokera odwzorowanej w rozdzielczości Ultra HD 4K przy wykorzystaniu olśniewającej technologii śledzenia promieni. Dołącz do społeczności graczy online walczących o najwyższe laury i śledź własne postępy w ponad 10 trybach Texas Hold’em. Nieważne, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą, czy też siadasz przy pokerowym stole po raz pierwszy – wypracuj perfekcyjny styl gry, aby święcić bezcenne triumfy.

Graj na więcej sposobów

Podbij stawkę, mając do wyboru ponad 10 trybów turniejowych Texas Hold’em, w tym formaty freezeout, shootout, super-turbo, bounties i nie tylko. Rywalizuj online z uczestnikami społeczności lub twórz skonfigurowane przez siebie gry i graj według własnych zasad.

Wygrywaj razem z innymi

Wstąp w szeregi Klubu i łącz siły ze znajomymi i graczami z całego świata, aby zdobywać nagrody, uzyskiwać dostęp do wspólnych celów i ulepszać Klub o kolejne poziomy.

Zostań zawodowcem PCC Poker Tour

Krocz drogą kariery od anonimowych rozgrywek aż do wielkich wydarzeń z pokaźną pulą nagród, walcząc o coraz lepszą pozycję w rankingach PCC Poker Tour. Spersonalizuj swoje profesjonalne wcielenie i zdobądź pokerowy szczyt.

Bądź na bieżąco

Próbuj sił w codziennych turniejach online i bierz udział w ekskluzywnych imprezach, aby odblokować najnowsze akcesoria.

Realizm posunięty do maksimum

Od niepozornej piwnicy w lokalu Ralph’s Pizzeria aż po oszałamiającą Infinity Arena: podbijaj stawki, mając za tło zapierające dech w piersiach scenerie odwzorowane w rozdzielczości Ultra HD 4K z pełną obsługą śledzenia promieni.

Poker Club to produkcja poświęcona jednej z najpopularniejszych gier karcianych na świecie – pokerowi w odmianie Texas Hold’em. Produkcja pozwala grać ze znajomymi i ludźmi z całego świata (za pośrednictwem Internetu). Za jej opracowanie odpowiada firma Ripstone Games (znana m.in. z wydania The Spectrum Retreat).

Jak obejść Rejestr domen zakazanych?

Niestety ale będzie można obejść nowe prawo jeśli internauta użyje VPN lub inne narzędzia do zamaskowania adresu IP, będzie mógł skorzystać z nielegalnych w Polsce serwisów zarejestrowanych za granicą. Programy typu darmowy VPN do zmiany adresu IP są ogólnie dostępne do pobrania i legalne.

Pobierz Poker Club za darmo gra od Epic Games Store https://store.epicgames.com/pl/p/poker-club-6e18ee