Cinebench R20

2019-01-01 0 przez Pliki

Cinebench R20 program do testowania wydajności komputera, procesora i pamięci RAM pod kątem szybkości uruchamiania i działania różnych aplikacji. Dobra aplikacja do testowania stabilności i wydajności procesorów firm AMD i Intel.  Oparty na oprogramowaniu do animacji Cinema 4D firmy Maxon. Wbudowane w nim benchmarki pozwalają na testowanie procesorów jedno- lub wielordzeniowych w aspektach m.in. wielowątkowości i wielordzeniowości. Cinebench R20 sprawdza jak komputer radzi sobie podczas np. szyfrowania, kompresji tekstu i obrazków, testuje szybkość zapisu i odczytu danych do pamięci, obsługę strumieni.

Wymagania to minimum Windows 7 64 bity SP1, procesor z instrukcjami SSE3 oraz 4 GB pamięci RAM.

Cinebench to wieloplatformowy pakiet testowy w świecie rzeczywistym, który ocenia możliwości sprzętowe komputera. Ulepszenia wersji Cinebench R20 odzwierciedlają ogólne postępy w dziedzinie procesorów i technologii renderowania w ostatnich latach, zapewniając dokładniejszy pomiar zdolności Cinema 4D do korzystania z wielu rdzeni procesora i nowoczesnych funkcji procesora dostępnych dla przeciętnego użytkownika. Najlepsze ze wszystkich: to nic nie kosztuje.

Każdy, kto musi ocenić wydajność sprzętu, powinien dodać Maxona Cinebencha do swojego arsenału testowego. Administratorzy systemu mogą korzystać z Cinebench w podejmowaniu decyzji o zakupie, dziennikarze mogą korzystać z wyników przy przeglądaniu sprzętu, producenci sprzętu mogą wykorzystywać opinie w celu optymalizacji swoich najnowszych produktów. Każdy kto ma komputer do gier może ocenić swój indywidualny system. W przeciwieństwie do abstrakcyjnych testów porównawczych, które testują tylko określone funkcje procesorów, Cinebench oferuje test porównawczy w świecie rzeczywistym, który obejmuje typowe zadania użytkownika w Cinema 4D w celu pomiaru wydajności systemu.

Pobierz Cinebench R20 za darmo http://http.maxon.net/pub/cinebench/CinebenchR20.zip