FortiClient darmowy antywirus

2020-01-01 0 przez Pliki

FortiClient to bezpłatny antywirus do pobrania na komputer i telefon umożliwiający ochronę całego komputera przed wirusami i innymi zagrożeniami z sieci. Zadaniem aplikacji jest zabezpieczenie przed wirusami oraz malware, grayware (adware, riskware), blokowanie dostępu do podejrzanych witryn internetowych. Program chroni przed phishingiem i spamem. Posiada moduł Web Security, „Kontrola rodzicielska” bazujący na kategoryzacji stron oraz narzędzie do łączenia się z wirtualną siecią prywatną VPN (przy użyciu protokołów – IPsec i SSL).

Darmowy antywirus FortiClient

dostępny jest bez opłat licencyjnych, za pomocą tego programu możesz chronić komputery i urządzenia w firmie, jak i w domu za darmo.

Baza definicji wirusów jest ciągle aktualizowana, ponieważ program automatycznie nawiązuje połączenie i pobiera dane prosto z FortiGuard labs (firmy Fortinet). Posiada trzy tryby skanowania – szybki, pełny i dowolny. Wyszukuje i błyskawiczne usuwa wirusy znajdujące się na dysku twardym komputera.

Darmowy antywirus FortiClient od początku zaprojektowany był w celu zwiększania ochrony firmowych komputerów. Połączenie lokalnego antywirusa i urządzenia FortiGate przyspieszyło skanowanie heurystyczne i wykrywanie anomalii sieciowych, zapewniając przy tym wydajność i bezpieczeństwo komputerów. Ma możliwość integracji antywirusa z platformą FortiSandbox do wykrywania zagrożeń i analizy danych w ramach różnych protokołów i funkcji.

Darmowy antywirus FortiClient do pobrania zapewnia ochronę na wysokim poziomie, jest dobrą alternatywą dla płatnego oprogramowania antywirusowego. Co ważne ma bardzo mały wpływ na pracę systemu.

Pobierz FortiClient darmowy antywirus dostępny do ściągnięcia jest na systemy Windows, Mac, Android, iOS. https://www.forticlient.com/downloads