Comodo System Utilities Free przyspieszenie Windows

2019-01-08 0 przez Pliki

Comodo System Utilities Free to darmowe narzędzie do optymalizacji systemu Windows. Aplikacja szybko oczyści dysk twardy z niepotrzebnych plików, przyspieszenie Windows oraz usunie błędne wpisy w rejestrze systemowym.

Comodo System Utilities Free przyspieszenie Windows

zatroszczy się również o naszą prywatność zacierając ślady z aktywności w różnych aplikacjach i wymaże w bezpieczny sposób pliki za pomocą algorytmu niszczenia danych Gutmann. Dodatkowo producent wyposażył program w moduł do zarządzania autostartem, usługami systemowymi oraz sterownikami.

Skanowanie komputera przed zagrożeniami dla prywatności i spraw rejestrowych z Comodo System Utilities .

Comodo System Utilities to darmowa aplikacja do przyspieszenie Windows przez Comodo Group, Inc, który to pakiet narzędziowy System PC, który czyści i chroni rejestru oraz z wielu innych funkcji dodanych.

Aplikacja przyspieszenie Windows jest bardzo prosta w użyciu automatycznego czyszczenia w czasie rzeczywistym w połączeniu z bezpiecznym systemem usuwania, który usuwa obawy w błędnym usunięcia. Proste przyspieszenie Windows nawet ma wymagających który trwale usuwa pliki.

Pobierz Comodo System Utilities za darmo i zabezpiecz swoją prywatność komputera i przyspiesz Windows XP SP2, Vista, 7, 8 i Windows 10 https://system-utilities.comodo.com/