Company of Heroes 2 za darmo na PC

2021-07-08 0 przez Pliki

Company of Heroes 3 PC do pobrania za darmo pre-alpha na Steam. Dziś studio Relic Entertainment zapowiedziało oficjalnie grę Company of Heroes 3. Nowa odsłona popularnej serii taktycznych strategii, które są osadzone w czasach II wojny światowej, ma zaskoczyć fanów najdłuższą kampanią w historii serii oraz licznymi poprawkami w formule rozgrywki. Od dziś wszyscy zainteresowani mogą też pobrać za darmo wersję alfa tytułu. https://store.steampowered.com/app/1634500/Company_of_Heroes_3__PreAlpha_Preview/

Company of Heroes 2 za darmo na PC do pobrania. Do 10 grudnia możecie na stałe grę dodać do swojej biblioteki na Steam. Promocja z okazji 5 urodziny gry.

Company of Heroes 2 – komputerowa strategiczna gra czasu rzeczywistego, wyprodukowana przez kanadyjskie studio Relic Entertainment i wydana 25 czerwca 2013 roku na PC przez Segę. Jest kontynuacją wydanej w 2006 roku gry Company of Heroes: Kompania Braci.

Gra Company of Heroes 2 za darmo na PC przenosi nas w czasy II wojny światowej, a konkretniej na front wschodni. Jedna z misji pozwala przejąć kontrolę nad oddziałem polskich snajperów, zaś w innej poprowadzimy wojska radzieckie do Lublina, gdzie odbijemy tamtejszy zamek z rąk Niemców. Później stoczymy też bój o Poznań.

Pobierz Company of Heroes 2 za darmo na PC

https://store.steampowered.com/app/231430/Company_of_Heroes_2/