Company of Heroes 2 za darmo na PC

2022-01-20 0 przez Pliki

Company of Heroes 2 PC do pobrania za darmo pełna wersja gry Steam. Zalogowani użytkownicy serwisu Games2Gether mogą odebrać grę Company of Heroes 2 za darmo. Pecetowa strategia dostępna jest z poziomu poniższej podstrony. Aby odebrać grę należy kliknąć napis „Steam”, po czym wybrać „Worldwide Version” i nacisnąć przycisk „Redeem”.

Pobierz ze strony games2gether.com

Studio Relic Entertainment zapowiedziało oficjalnie grę Company of Heroes 3. Nowa odsłona popularnej serii taktycznych strategii, które są osadzone w czasach II wojny światowej, ma zaskoczyć fanów najdłuższą kampanią w historii serii oraz licznymi poprawkami w formule rozgrywki. Od dziś wszyscy zainteresowani mogą też pobrać za darmo wersję alfa tytułu. https://store.steampowered.com/app/1634500/Company_of_Heroes_3__PreAlpha_Preview/

Company of Heroes 2 za darmo na PC do pobrania. Możecie na stałe grę dodać do swojej biblioteki na Steam. Promocja na gry.

Company of Heroes 2

to komputerowa strategiczna gra czasu rzeczywistego, wyprodukowana przez kanadyjskie studio Relic Entertainment i wydana 25 czerwca 2013 roku na PC przez Segę. Jest kontynuacją wydanej w 2006 roku gry Company of Heroes: Kompania Braci.

Gra Company of Heroes 2 za darmo na PC przenosi nas w czasy II wojny światowej, a konkretniej na front wschodni. Jedna z misji pozwala przejąć kontrolę nad oddziałem polskich snajperów, zaś w innej poprowadzimy wojska radzieckie do Lublina, gdzie odbijemy tamtejszy zamek z rąk Niemców. Później stoczymy też bój o Poznań.

Pobierz Company of Heroes 2 za darmo na PC

https://store.steampowered.com/app/231430/Company_of_Heroes_2/