Need for Speed: Hot Pursuit Remastered za darmo

2021-11-24 0 przez Pliki

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered za darmo w Amazon Prime Gaming od 1 grudnia PC Origin. Daj się porwać szaleńczej prędkości zarówno jako przestępca, jak i gliniarz, prowadząc najbardziej imponujące samochody świata. Czas rozkręcić pościg na nowo. Poczuj emocje pościgów i ucieczek za kółkami najbardziej imponujących samochodów na świecie dzięki Need for Speed Hot Pursuit Remastered – oszałamiającej grze wyścigowej stworzonej z myślą o rywalizacji społecznościowej.

Wymykaj się obławom lub eliminuj uciekinierów dzięki arsenałowi różnorodnych narzędzi w oszałamiającej grze wyścigowej stworzonej z myślą o rywalizacji społecznościowej. To mistrzowska edycja uznanego przez krytyków debiutu studia Criterion Games w serii Need for Speed, z udoskonaloną grafiką, międzyplatformową grą wieloosobową – w tym, dzięki Autologowi, asynchroniczną rywalizacją – oraz zawartością wszystkich dodatków do pobrania. Czas rozkręcić pościg na nowo.

  • Wieloplatformowy tryb wieloosobowy i Autolog – Mknij po krętych drogach Seacrest County w wyścigach stworzonych z myślą o rywalizacji społecznościowej. Przełomowy Autolog łączy ciebie i twoich znajomych w bezpośrednich starciach i pościgach oraz instynktownie dostarcza nowych wyzwań w oparciu o aktywność znajomych. Ten wysoce dynamiczny system jest napędzany przez przyjacielskie zawody, a teraz obsługuje również nowy tryb dla wielu graczy oparty o wieloplatformową synchronizację, dzięki czemu możesz ścigać się ze znajomymi niezależnie od platformy, na której grasz.
  • Zawiera wszystkie główne dodatki oraz aktualizacje – Zdobądź całą dodatkową zawartość do pobrania, w tym dodatkowe 6 godzin rozgrywki i ponad 30 wyzwań, od razu. Zupełnie nowe osiągnięcia, winyle, lakiery, mniej blokad, udoskonalone tryb fotograficzny i galeria, a także wiele ułatwiających życie aktualizacji – to wszystko zapewnia jeszcze bardziej wciągającą rozgrywkę.
  • Egzotyczne samochody z bronią – Poprowadź najbardziej pożądane samochody, niezależnie od tego, po której stronie barykady staniesz. Zgarniaj przestępców, zasiadając za kółkiem turbodoładowanych radiowozów przechwytujących, wyposażonych w broń taktyczną, lub zrównaj okolicę z ziemią, wyprowadzając kontratak i stosując manewry defensywne jako elitarny kierowca. Walcz o przewagę nad konkurencją, niezależnie od tego, po której stronie stoisz!
  • Goń i uciekaj– Hot Pursuit to niesłychanie rozbudowana kariera policjanta i rajdowca dla jednego gracza, bezbłędnie połączona z nowatorską rozgrywką wieloosobową w różnych trybach. Zmierz się ze znajomymi lub graj w pojedynkę, by zdobywać nagrody i odblokowywać nowe samochody, broń i sprzęt.
  • Ulepszona grafika – Need for Speed Hot Pursuit Remastered to ponadczasowe wyścigi, które dzięki ulepszonym efektom wizualnym dogoniły najnowszą generację sprzętu do gry.

Członkowie Prime mogą odebrać jeden kod na te tytuły, który można wykorzystać na PC w Origin, odwiedzając stronę gaming.amazon.com 

Klienci Prime Gaming mogą być na bieżąco z dodatkowymi informacjami na temat nadchodzących ofert i tytułów dostępnych do pobrania, a także mogą odebrać zawartość w grze i kody do gier, które można wykorzystać na PC za pośrednictwem Origin, gdy tylko staną się dostępne, odwiedzając stronę.

Dzięki Prime Gaming, członkowie Amazon Prime mogą cieszyć się mnóstwem ekskluzywnych treści do swoich ulubionych gier na komputery PC, konsole i urządzenia mobilne. Co więcej, mogą co miesiąc odebrać kolekcję gier na PC, które są ich na zawsze, oraz miesięczną subskrypcję kanału Twitch. Wybór zawartości w grach i grach na PC w Prime Gaming stale rośnie i zmienia się, aby pozostać świeży, dzięki nowym przedmiotom i gram dodawanym co miesiąc.

Pobierz Need for Speed: Hot Pursuit Remastered na komputer PC z Amazon Gaming