Dko: Divinine Knockout za darmo 

2023-01-10 0 przez Pliki

Dko: Divinine Knockout za darmo pełna wersja gry do pobrania w promocji. Wystarczy połączyć konto Twitch z np: Steam oglądać pół godziny i cieszyć się grą za darmo.

Divine Knockout, nowy, ekscytujący trzecioosobowy platformowy wojownik, jest już dostępny na PC, Xbox i PlayStation! Aby uczcić premierę, z przyjemnością ogłaszamy, że nowe Twitch Drops są już dostępne, dając graczom dostęp do gry na PC całkowicie za darmo!

Dla graczy na PC klucze są dostępne zarówno w Epic Games, jak i Steam. Gracze Xbox również mogą wziąć udział w akcji, a klucze zostaną wkrótce dostarczone. A dla graczy PlayStation dostęp do DKO jest zawarty w abonamencie PlayStation Plus!

Więc na co czekasz? Udaj się na oficjalny kanał Divine Knockout na Twitch i złap swój!

Wybierz maleńkie bóstwo i przygotuj się na boską bitwę.

Divine Knockout (DKO) to platformówka, w której miniaturowe wersje mitologicznych potęg walczą ze sobą na pełnych niebezpieczeństw arenach. Wyrzuć swoich przeciwników z mapy, aby udowodnić, że jesteś legendą, która zakończy wszystkie legendy.

Ta bardzo przystępna bijatyka wieloosobowa przenosi ekscytującą akcję platformowych bijatyk 2D do trzech wymiarów, zapewniając wyjątkową i intensywną spektakularną walkę.

Pobierz Dko: divinine knockout za darmo ze Steam https://www.divineknockout.com/news/new-twitch-drops-access/