Coollector baza danych filmów

2020-01-01 0 przez Pliki

Coollector baza danych filmów to rozbudowany program z połączenia encyklopedii filmów i narzędzia do zarządzania własną kolekcją filmów DVD, Blu-ray i VHS. Aplikacja umożliwia dostęp do ogromnej i rozbudowanej encyklopedii, zawierającej w swojej bazie ponad 95 tysięcy różnych filmów i seriali telewizyjnych z całego świata. Baza filmowa jest na bieżącą aktualizowana i po pierwszym uruchomieniu programu pobierana jest jej najnowsza wersja jak polski Filmweb alternatywa na komputer.

Baza danych filmów

Skataloguj swoją kolekcję DVD. Automatycznie skanuj pliki wideo. Oceń to, co oglądałeś. Uzyskaj spersonalizowane rekomendacje dopasowane do twoich upodobań. Z łatwością decyduj, co oglądać w telewizji, w kinach i na Netflix. Odkryj wspaniałe filmy i seriale, których w innym przypadku byś nie zauważył.

Żyjemy w złotym wieku, a dostępnych jest więcej świetnych programów, niż można oglądać. Po co marnować czas na oglądanie przeciętnego programu, skoro można oglądać znacznie lepszy? Ta aplikacja rozumie Twoje gusta i poleca programy, które najbardziej Ci się podobają.

Coollector Movie Database to BEZPŁATNE oprogramowanie dla systemu Mac / Windows. Brak okaleczonej funkcji lub limitu czasu. Przy uruchamianiu jest tylko 30 sekundowe okno, które można usunąć, zostając współpracownikiem.

Pobierz Coollector za darmo https://www.coollector.com/