Helium Music Manager program do katalogowania muzyki

2020-01-01 0 przez Pliki

Helium Music Manager łatwy w obsłudze menedżer muzyki dla systemu Windows. Znakomity i popularny program do katalogowania zasobów muzycznych. Aplikacja daje możliwość przeszukiwania dysków w poszukiwaniu określonych plików, katalogowaniu ich, tworzeniu list odtwarzania, zmiany nazw oraz odsłuchiwaniu utworów. Katalog muzyki, edytor znaczników, ripper CD, konwerter audio, analizator mp3 i flac, wyszukiwarka duplikatów, odtwarzacz .

Helium Music Manager obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty muzyczne (MP3, OGG, MPEG, WMA) oraz posiada jeden z najlepszych edytorów tzw. tagów służących do opisywania plików. Możliwości programu mogą być dodatkowo zwiększone za pośrednictwem rozszerzeń (plug-in’s). Program do muzyki obsługuje wszystkie najczęściej używane formaty muzyczne (MP3, WMA, MPEG, OGG).

Rozpoczęcie pracy z Helium jest bardzo proste – wystarczy go zainstalować, a następnie zaimportować cyfrowe pliki audio. Po zakończeniu pierwszego importu możesz rozpocząć przeglądanie swojej kolekcji muzyki przy użyciu różnych trybów przeglądania i pracować ze wszystkimi zaawansowanymi narzędziami, które są w zestawie. Szybko skorzystaj z zaawansowanych możliwości wyszukiwania, aby zlokalizować konkretnych wykonawców, albumy lub utwory. Dostosuj i popraw dane w swoich plikach i zarządzaj zbiorczo zdjęciami albumów i wykonawców.

Helium oferuje wiele szybkich i prostych operacji do obsługi Twojej kolekcji muzycznej, ale na tym się nie kończy. Możesz także wchodzić w interakcje z Helium za pomocą skryptu API. Interfejs API skryptów umożliwia wykonywanie określonych operacji za pomocą skryptów C # na utworach, wykonawcach i albumach w Twojej kolekcji.

Zaprojektowaliśmy Helium, aby był użyteczny w kolekcjach od małych kolekcji po duże kolekcje zawierające kilkaset tysięcy utworów. Ze względu na skalowalną konstrukcję można łatwo migrować z domyślnej bazy danych do bardziej wydajnych silników, takich jak SQL Server lub MySql, przechowywanych lokalnie na tym samym komputerze co Helium lub na komputerze zdalnym w celu zapewnienia optymalnej obsługi wielu użytkowników.

Helium jest zaprojektowany do pracy z Windows 10, 8 i 7

Pobierz Helium Music Manager za darmo program do katalogowania muzyki na komputer. https://www.imploded.com/helium