CyberLink PowerDVD

2017-01-01 0 przez Pliki

CyberLink PowerDVD to odtwarzacz filmów DVD który obsługuje praktycznie wszystkie popularne formaty wideo i audio Blu-ray, Blu-ray 3D, VideoCD, SVCD, DVD, MPEG, MP3, WAV, MOV, itd. Aplikacja wspiera formaty HD Blu-ray i 3D Blu-ray, która pozwala użytkownikom oglądać filmy w technologii trójwymiarowej oraz format DivX, który posiada „skórki” dzięki czemu zmienimy wygląd PowerDVD.

CyberLink PowerDVD

Program odtwarza zawartość HD w wysokiej rozdzielczości i zwiększa optymalizację sprzętową dla procesora oraz karty graficznej. PowerDVD obsługuje takie dekodery dźwięku jak Dolby Digital, DTS Digital Surround, Dolby ProLogic II, Dolby Headphone, SRS TruSurround XT.

CyberLink PowerDVD to dobry program do odtwarzania wideo, muzyki i filmów na komputerze. Program PowerDVD umożliwia też tworzenie i wyświetlanie pokazów slajdów, tworzenie i słuchanie muzycznych list odtwarzania oraz przesyłanie wideo do serwisu YouTube.

Z ponad 300 milionów sprzedanych egzemplarzy, PowerDVD do pobrania jest światowym numerem jeden odtwarzaczy multimedialnych, służący do oglądania najwyższej jakości filmów, najbardziej wciągające wrażenia w mediach rozrywki dostępne na PC. PowerDVD teraz przynosi doświadczenie do telewizora z dużym ekranem, program pozwala odtworzyć atmosferę kina we własnym domu. Zupełnie nowy tryb TV oznacza, że ​​można cieszyć się film kinowy jakości doświadczenia w zaciszu swojej kanapie. Zanurz się w filmie oglądania doświadczenia, że ​​jest poza niczego już przed korzystają.

Usiądź wygodnie i zrelaksuj się podczas przeglądania i kontroluj swoje filmy przy użyciu telefonu komórkowego jako pilota. PowerDVD Remote został przeprojektowany z nowym trybie TV. Unikalne ulepszenia TrueTheater Cyberlink poprawić jakość nawet Blu-ray hi-def video, a różnica to sprawia, że ​​do oglądania filmów na dużym ekranie telewizora musi być postrzegane jako uwierzyli. Zanurz się w najbogatszych kolorach, najostrzejsze obrazy, najbardziej szczegółowe jakość obrazu można sobie wyobrazić i zostać zdmuchnięte przez dynamiczny, głęboki dźwięk przestrzenny, który będzie można umieścić w samym środku akcji.

Żaden inny system kompatybilny z Windows 10 odtwarzacz multimedialny nie obsługuje obsługuje Apple TV i Chromecast strumieniowo. Z PowerDVD można teraz bezprzewodowo wysyłać materiały na duży ekran. Bez kabli, bez zamieszania.

PowerDVD obsługuje wideo 360 stopni. Brama do rzeczywistości wirtualnej, film 360 daje taką możliwość. Wypróbuj najbardziej wciągające wrażenia podczas oglądania wideo. Na komputerze lub telewizorze : wystarczy użyć myszy i przeciągnij na ekranie i odkrywać wideo w 360 stopniach.

PowerDVD to odtwarzacz Blu-ray zoptymalizowany do odtwarzania na ekranach Ultra HD 4K. Inteligentna technologia renderowania dostosowuje wydajność odtwarzania na ekranie, czyli opóźnienia wolne, płynne odtwarzanie nawet na najnowszych ekranach telewizorów HD Ultra 4K.

Wciągającym doświadczeniem filmowym trzeba wyjątkowego dźwięku. Darmowy PowerDVD obsługuje technologię Master jakości dźwięku z liderów w dziedzinie profesjonalnego cyfrowego dźwięku Dolby i DTS-. Ciesz się różnicą akustyczną wielokanałowego audio i bezstratnej audio, takie jak FLAC specjalistycznych i DSD. PowerDVD obsługuje szeroki zakres wideo, audio i formatów obrazu, co oznacza, że można grać praktycznie każdy materiał.

Kiedy tylko chcesz możesz oglądać filmy, seriale, a nawet przeglądać albumy ze zdjęciami, darmowy PowerDVD automatycznie zapamięta, gdzie skończył się, i wznowi w momencie, gdy po raz ostatni zatrzymał się obraz.

Pobierz PowerDVD za darmo na komputer – bezpłatna 30-dniową wersję próbna programu do ściągnięcia. Uzyskaj key PowerDVD ściągnij już teraz.