PĘTLA cały film bez cenzury za darmo

2020-06-03 0 Pliki

PĘTLA cały film bez cenzury za darmo do obejrzenia online. Nowy film Patryka Vegi wkrótce w kinach, ale żartem mówiąc już oglądając zwiatun zobaczymy wszystkie najlepsze akcje z filmu o Aferze Podkarpackiej w którą zmieszani mają być znani politycy, biznesmeni i celebryci.

Seks z nieletnimi, brudne pieniądze, narkotyki i handel ludźmi. Pełno polskiej patologii w najnowszym filmie Pętla pokaże Patryk Vega. Na ekranie pojawią się znane gwiazdy Piotr Stramowski, Antek Królikowski i Katarzyna Warnke oraz kontrowersyjna celebrytka Dagmara Kaźmierska znana z popularnego programu telewizyjnego pt. „Królowe życia”. 

 Zapowiada się że film Pętla przebije głośny film Sylwestra Latkowskiego pt. „Nic się nie stało”  dotyczący seksualnego wykorzystywania nastolatek. „Pętla” jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami o Dawidzie Kosteckim. Znany bokser 2 sierpnia 2019 r. w areszcie popełnił samobójstwo, a jego śmierć wywołała lawinę spekulacji i teorii spiskowych. Kostecki (pseudonim „Cygan”) był jednym z świadków afery podkarpackiej.

Pętla film bez cenzury

to prawdziwa historia siatki klubów nocnych kontrolowanych przez agenta CBŚP, która stała się elementem gry ukraińskich i rosyjskich służb specjalnych poprzez sekstaśmy z udziałem polityków, celebrytów, duchownych i innych osób z pierwszych stron gazet. 

Nowy film Patryka Vega to kolejny hit po flimach Botoks, Pitbull Niebezpieczne kobiety, Polityka, Służby Specjalne itp. Gdzie obejrzeć cały film Pętla bez cenzury online? Narazie niedostępny na CDA, Zalukaj ani na platformie VOD. Czekamy na premierę w kinach.