CyberLink YouCam

2017-01-03 0 przez Pliki

CyberLink YouCam to program do manipulowania obrazem rejestrowanym z kamerki internetowej. Aplikacja współpracuje z takimi komunikatorami jak: Windows Live Messenger, Yahoo Messenger, Skype, AOL Instant Messenger. Program pozwala na użycie takich efektów jak: animowane emoty (w bazie znajduje się ponad 200 gotowych do użycia animacji), ramki (program pozwala na nakładanie ramki dookoła twarzy rozmówcy), filtry (m.in. negatyw) i zniekształcanie obrazu.

CyberLink YouCam

zapewnia funkcjonalność studio wideo, aby w pełni wykorzystać możliwości kamery internetowej. Pochodzi z narzędziami twarzy Beautifier ponad 200 zabawnych efektów do rozmów wideo i nagrań, oraz pełny zestaw narzędzi do przechwytywania. Dodatkowo oferuje proste w użyciu i wydajne narzędzia bezpieczeństwa, takie jak nadzór i logowania twarzy. Transformuj wirtualną obecność w YouCam.

CyberLink YouCam do pobrania to zabawna aplikacja do modyfikacji obrazu z kamery internetowej. Zawiera dodatkowe efekty, które mogą być współdzielone z przyjaciółmi i rodziną w połączeniu z aplikacjami takimi jak Windows Live Messenger, AOL, YIM i Skype.

CyberLink YouCam do ściągniecia zawiera wiele różnych efektów, które można znaleźć w różnych zakładkach takich jak greenscreen tła, zabawnych efektów, takich jak kapelusze i Eyepatches, dodając się do komiksów, a nawet dodawanie brody i wąsy na twarzy. Poza tymi fajnymi efektami, jest także narzędziem rysunek odręczny włączone do tworzenia własnych efektów. YouCam można również włączyć swoją twarz do komiksu, który naśladuje własne mimiki i ruchów. Zabawa!

Z najnowszych aktualizacjach CyberLink YouCam, nie były nawet ulepszenia dokonane w sposób obrazy są wysyłane, dając użytkownikom dostęp do wirtualnych 3D słów wokół nich z pełną obsługą przepustowości jakości wideo HD.

Z tego wszystkiego, CyberLink idzie o krok dalej i integruje system nadzoru do tej aplikacji, dzięki czemu program do przechwytywania wideo, które świetnie można nagrywać obszar po wykryciu ruchu

Po zainstalowaniu tego programu i rejestracji go, pobierz CyberLink YouCam oferuje dodatkowe pliki do pobrania z ich strony internetowej, aby dodać jeszcze więcej do tego, co robi program. Jeden niefortunny efekt uboczny tej zabawnej aplikacji jest jej intensywne użytkowanie większości zasobów systemowych, co oznacza, może trzeba mieć komputer, który jest w stanie obsługiwać go!