Darmowy VPN Pro Premium na telefony z Android

2021-09-20 0 przez Pliki

Darmowy VPN Pro Premium na telefony z Android nieograniczona i w pełni darmowa prywatna sieć wirtualna VPN. Nie trzeba już pobierać rozszerzeń VPN czy płacić za komercyjne subskrypcje, by mieć dostęp do blokowanych stron czy chronić swoje dane łącząc się za pomocą publicznych sieci Wi-Fi wystarczy wybrać przeglądarkę Opera VPN

Wprowadzenie tak istotnej funkcji zwiększającej poziom prywatności jest kolejnym krokiem w budowaniu przeglądarki spełniającej oczekiwania użytkowników. Wbudowany, nieograniczony i w pełni darmowy klient VPN Opera, dostępny bezpośrednio w przeglądarce.

Najważniejsze cechy VPN Pro

  • Wszystkie serwery VPN BEZPŁATNIE na całe życie.
  • Brak subskrypcji — brak reklam.
  • Nieograniczony: naprawdę nieograniczony. Brak ograniczeń sesji, prędkości lub przepustowości.
  • Prosty: Odblokuj świat jednym dotknięciem przycisku „Połącz”.
  • Zabezpieczone: Bądź w pełni anonimowy i zabezpieczony.
  • BRAK DZIENNIKÓW! jesteś całkowicie anonimowy i chroniony.

VPN Pro, tak, to BEZPŁATNE! Dostęp do wszystkich usług proxy VPN za darmo.

VPN Pro, O tak, to szybko!
Możesz połączyć się z najszybszymi serwerami proxy VPN z całego świata. Do Twojej listy stale dodawanych jest coraz więcej serwerów proxy VPN. Doświadczasz nieidealnej szybkości połączenia? Nie martw się, po prostu wybierz inny serwer proxy VPN, który zwykle rozwiąże Twój problem. VPN Pro to jeden z najszybszych dostawców usług proxy VPN w Sklepie Play.

VPN Pro, tak, to bezpieczne!
VPN Pro proxy zabezpiecza poufne dane dzięki najnowocześniejszej technologii szyfrowania, która ukrywa Twój adres IP, więc żaden złośliwy haker nie może śledzić Twojej aktywności w Internecie!
Dzięki proxy VPN Premium Twój adres IP jest ukryty, a cały ruch online jest bezpiecznie szyfrowany, aby zapewnić całkowitą ochronę prywatności.

Dostępne serwery

– Stany Zjednoczone
– Singapur
– Kanada
– Zjednoczone Królestwo
– Rosja
– Indie
– Francja
– Brazylia
– Niemcy
– Japonia
– Hiszpania
– Szwajcaria

Jeśli połączenie VPN Pro nie powiedzie się, zalecamy sprawdzenie i ponowne połączenie z najbardziej stabilnym serwerem.

Pobierz darmowy VPN Pro Premium na telefon https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appntox.vpnpro

vpn-enabled-popup

Do tej pory większość usług VPN i serwerów proxy była ograniczona i bazowała na płatnej subskrypcji. Nowa Opera VPN chce uczynić prywatne sieci wirtualne dostępnymi dla każdego.

Opera VPN za darmo

jest łatwy w użyciu. Aby z niego skorzystać, wystarczy kliknąć “O” menu – użytkownicy OS X włączą VPN bezpośrednio w Preferencjach, podczas gdy użytkownicy systemów Windows i Linux włączą tę funkcję po przejściu do sekcji “Prywatność i bezpieczeństwo” w Ustawieniach. W pasku adresu przeglądarki pojawi się przycisk, po użyciu którego użytkownik będzie mógł zobaczyć lub zmienić swoją lokalizację (więcej lokalizacji do wyboru pojawi się później), sprawdzić widoczność swojego adresu IP oraz przejrzeć statystyki użycia danych. Funkcja jest darmowa i bez limitów, a jednak oferuje niezbędne opcje dostępne dotąd jedynie w płatnych rozwiązaniach VPN, takie jak:

– Ukrywanie adresu IP – Opera VPN zastąpi Wasz adres IP adresem wirtualnym, co spowoduje, że stronom trudniej będzie śledzić Wasze położenie czy zidentyfikować Wasz komputer. Dzięki temu zyskacie więcej prywatności w sieci.
– Odblokowywanie zapór sieciowych i stron – wiele krajów, szkół i miejsc pracy blokuje strony oferujące strumieniowanie danych, portale społecznościowe i tym podobne serwisy. Używając rozwiązania VPN możecie uzyskać dostęp do swoich ulubionych treści bez względu na to, gdzie się w danej chwili znajdujecie.
– Bezpieczeństwo w publicznych sieciach Wi-Fi – gdy korzystacie z Internetu za pośrednictwem publicznych sieci Wi-Fi, Wasze dane mogą zostać z łatwością przechwycone przez nieuprawnione osoby trzecie. Używając VPN-a zwiększacie bezpieczeństwo swoich informacji osobistych.

Co więcej Opera VPN ma także wbudowane blokowanie reklam.

Pobierz Opera VPN za darmo https://www.opera.com/pl/computer