Machinika Museum za darmo gra logiczna na PC

2024-05-14 0 przez Pliki

Machinika Museum za darmo gra logiczna na PC do odebrania do 27 maja. Witaj w muzeum! Poznasz tu piękne, tajemnicze maszyny pozaziemskiego pochodzenia. Czy uda Ci się je naprawić, zrozumieć przeszłość i poznać los ich poprzedniego właściciela? Ta klimatyczna, międzyplanetarna gra logiczna przetestuje Twoją zdolność logicznego myślenia i spostrzegawczość.

Badacz? W końcu lubisz łamigłówki i nie brakuje Ci ciekawości, więc to praca w sam raz dla Ciebie.

Gra Machinika Museum jest osadzona w odległej przyszłości, a Ty zostajesz badaczem w wyjątkowym miejscu – muzeum poświęconym maszynom pochodzącym z obcych cywilizacji. Twoim zadaniem jest przeanalizować eksponaty, aby je naprawić.

Ale to zlecenie jest inne niż wszystkie. Nie otrzymujesz żadnych instrukcji, a sprawa wydaje się pilna… Do czego służą te maszyny? Kto je tu przysłał? Dlaczego nikt nie odpowiada na Twoje pytania? Spróbuj odkryć tajemnice i historie kryjące się w tych zagadkowych mechanizmach.

Zainspirowana klasykami gatunku – zarówno starszymi (Myst), jak i współczesnymi (The Room) – Machinika Museum łączy mechaniczne łamigłówki z atmosferą tajemniczości i przepiękną oprawą wizualną.

Główne cechy gry:

  • niebanalne łamigłówki, które sprawdzą Twoją zdolność logicznego myślenia i spostrzegawczość
  • atmosfera tajemniczości i historia rodem z sci-fi, w której czeka Cię tyle niespodzianek…
  • zachwycająca oprawa wizualna – kto by pomyślał, że maszyny z innych planet mogą być tak piękne?
  • intuicyjne sterowanie – po co komplikować sprawę?
  • 2 do 4 godzin rozgrywki

Pobierz Machinika Museum za darmo https://store.steampowered.com/app/1507190/Machinika_Museum/