Allegro darmowe monety w aplikacji

2021-01-05 0 przez Pliki

Allegro darmowe monety w aplikacji na zakupy, promocje i okazje. Lubisz zakupy w internecie z szybką dostawą? Chcesz kupować wygodnie o każdej porze? Z aplikacją Allegro masz dostęp do milionów ofert, gdziekolwiek jesteś i kiedy chcesz. Dodatkowo z Allegro Smart! możesz korzystać z darmowej dostawy kurierem oraz do Paczkomatów i Punktów odbiorów.

Jak dostać darmowe monety na allegro?

+10 Monet za zainstalowanie i pierwszy zakup w aplikacji Allegro, promocja skierowana jest do klientów, którzy po raz pierwszy od 12 miesięcy zrobią zakup na Allegro w aplikacji na telefon lub tablet.

+5 Monet za polecenie znajomemu aplikacji mobilnej Allegro. Darmowe monety z tej promocji otrzymasz, jeśli Twój znajomy do tej pory nie robił zakupów przez aplikację Allegro. W zakładce Moje Allegro > Zakupy wybierz “Poleć aplikację”, a następnie prześlij znajomemu unikalny link do zainstalowania aplikacji. Gdy Twój znajomy zainstaluje na swoim urządzeniu mobilnym aplikację Allegro, a następnie kupi i opłaci przez nią dowolną transakcję za minimum 10 zł (listę kategorii wykluczonych z promocji znajdziesz w Regulaminie), na Twoje konto w Allegro wpadnie dodatkowe 5 Monet.

Zgarnij nawet 20 monet za darmo za sprzedaż nietrafionych prezentów na Allegro Lokalnie. Wszystkie ofety ograniczone czasowo więc trzeba się spieszyć. Jak dodać bezpłatne ogłoszenie na allegro?

Pobierz aplikację Allegro i zdobądź darmowe monety https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.allegro&hl=pl