Dear Esther: Landmark Edition za darmo

2022-02-15 0 przez Pliki

Dear Esther: Landmark Edition za darmo do pobrania pełna wersja gry ze Steam na platformie PS4, PC i XONE gracz trafia na opuszczoną wyspę skrywającą liczne tajemnice. Co ciekawe, nie zna tożsamości prowadzonej przez siebie postaci – czasami może jedynie usłyszeć męski głos odczytujący listy napisane do tytułowej Esther. Wespół z elementami otoczenia pokroju zagadkowych znaków wyrytych na skałach, czy papierowych łódek na brzegu, stanowi to fragmenty fabularnej układanki, którą należy samodzielnie złożyć w całość i poddać własnej interpretacji.

 tradycyjną rozgrywkę na rzecz czystej fabuły, Dear Esther łączy piękne otoczenie z zapierającą dech w piersiach ścieżką dźwiękową, aby opowiedzieć potężną historię o miłości, stracie, poczuciu winy i odkupieniu.

  • Każda rozgrywka to wyjątkowe doświadczenie, z losowo generowanym dźwiękiem, grafiką i wydarzeniami.
  • Odkrywaj niesamowite środowiska, które w pełni zanurzą Cię w nawiedzonej wyspie i jej tajemniczej przeszłości.
  • Poetycka, na wpół losowa historia, jakiej nigdy wcześniej nie doświadczyłeś w grze.
  • Oszałamiająca ścieżka dźwiękowa skomponowana przez Jessicę Curry z udziałem światowej klasy muzyków.
  • Bezkompromisowo pomysłowa gra dostarczona zgodnie z najwyższymi standardami AAA.

Gra Dear Esther: Landmark Edition została przerobiona na silniku Unity, z pełnym zremasterowanym dźwiękiem i dodaniem zupełnie nowego trybu Directors’ Commentary, który pozwala graczom odkrywać wyspę i dowiedzieć się, co zainspirowało grę i jak została stworzona przez Pokój Chiński i Rob Briscoe.

Dear Esther: Landmark Edition do pobrania

eksperymentalna komputerowa gra przygodowa z widokiem pierwszoosobowym stworzona przez niezależne studio thechineseroom na systemy Microsoft Windows i OS X.

Pobierz Dear Esther: Landmark Edition za darmo ze Steam https://store.steampowered.com/app/520720/Dear_Esther_Landmark_Edition/