Battlefield 4 Wojna na morzu za darmo

2021-09-15 0 przez Pliki

Battlefield 4 Wojna na morzu za darmo do pobrania na komputer PC od Origin Store.

Weź udział w morskich zmaganiach w dodatku Wojna na Morzu! Walcz na czterech nowych mapach zlokalizowanych na Morzu Południowochińskim:

• Zagubione Wyspy: na tych tropikalnych wysepkach walka toczy się nie tylko o kontrolę nad rybackimi wioskami, ale przede wszystkim o znajdujący się w centrum mapy wrak samolotu.

• Bitwa o Spratly: największa morska mapa w historii serii Battlefield, na której walczyć będziesz nie tylko z wrogiem, ale także z falami i kapryśną pogodą.

• Łamacz Fal: walcz z nieprzyjacielem w dokach, na skalistych wysepkach lub zwab go do pełnej niebezpieczeństw bazy marynarki.

• Operacja Moździerz: przypuść szturm na malowniczo położony opuszczony kurort i podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki z nowo zdobytej kwatery głównej.

Do swojego arsenału będziesz mógł włączyć nowy trzystrzałowy granatnik dla klasy szturmowca i miny przeciwlotnicze dla technika. Przemieszczaj się po lądzie i wodzie na pokładzie nowego poduszkowca i przypomnij sobie czasy dawnej chwały, grając w trybie Atak na Lotniskowiec, wzorowanym na klasycznym trybie Tytana z Battlefield 2142.

Minimalne wymagania sprzętowe
System: y
Procesor (AMD): Athlon X2 2,8 GHz
Procesor (Intel): Core 2 Duo 2,4 GHz
Pamięć: 4 GB
Dysk twardy: 30 GB
Karta graficzna (AMD): AMD Radeon HD 3870
Karta graficzna (NVIDIA): Nvidia GeForce 8800 GT
Pamięć graficzna: 512 MB

Zalecane wymagania sprzętowe
System: Windows 8 64-bity
Procesor (AMD): Sześciordzeniowy
Procesor (Intel): Czterordzeniowy
Pamięć: 8 GB
Dysk twardy: 30 GB
Karta graficzna (AMD): AMD Radeon HD 7870
Karta graficzna (Nvidia): NVIDIA GeForce GTX 660
Pamięć graficzna: 3 GB

WYMAGANA GRA BATTLEFIELD 4 W WERSJI PC.  DO GRY I KORZYSTANIA Z FUNKCJI ORAZ USŁUG SIECIOWYCH WYMAGANE JEST POŁĄCZENIE Z INTERNETEM, KONTO EA, AKCEPTACJA UMÓW UŻYTKOWNIKA PRODUKTU I PLATFORMY ORIGIN, INSTALACJA KLIENTA ORIGIN 

Pobierz Battlefield 4 Wojna na morzu pełna wersja gry po polsku do ściągnięcia. https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/battlefield/battlefield-4/expansion/battlefield-4-naval-strike