Mafia Definitive Edition Trilogy DLC za darmo

2020-09-25 0 przez Pliki

Mafia Definitive Edition Trilogy pakiety DLC za darmo do pobrania na komputer pełna wersja gry po polsku. Stwórz bezpłatne konto 2K, aby odblokować dodatkowe elementy do każdej gry w trylogii Mafia. Po stworzeniu i weryfikacji konta 2K, możesz połączyć konto z wybraną platformą na której posiadasz grę z Trylogii Mafia. Kiedy uruchomisz jedną z gier w Edycji Ostatecznej, posiadając połączenie z Internetem, pojawi się zapytanie o stworzenie lub zalogowanie na konto 2K. Po zalogowaniu nagrody dla tej gry zostaną odblokowane natychmiast i trafią do twojej kolekcji na tej platformie – kolejne logowanie na konto 2K nie będzie już konieczne. Jeśli usuniesz zapis gry lub odinstalujesz grę, wystarczy zalogować się na konto 2K ponownie, aby odzyskać elementy.

Wszystkie trzy gry, składające się na Trylogię Mafia

  • MafiaEdycja Ostateczna
  • Mafia II: Edycja Ostateczna
  • Mafia III: Edycja Ostateczna

dają ci spory wybór opcji, jeśli chodzi o strój, uzbrojenie i samochody głównej postaci. Możesz teraz rozszerzyć swoje kolekcje w Edycji Ostatecznej każdej z gier, tworząc bezpłatne konto 2K i logując się przy następnej rozgrywce.

MAFIA: EDYCJA OSTATECZNA – ZESTAW MOTOCYKLOWY CZARNYCH KOTÓW

Spraw, by Tommy Angelo wyglądał jak członek innego rodzaju gangu dzięki zestawowi motocyklowemu Czarnych Kotów, który jest wisienką na torcie do nowych motocykli dostępnych w grze Mafia: Edycja Ostateczna. Zestaw odblokowuje strój motocyklisty Czarnych Kotów oraz motocykl Tomahawk Czarnych Kotów.

MAFIA II: EDYCJA OSTATECZNA – ZESTAW MAFIOSO

Vito Scaletta idealnie wpasuje się w elitę Empire Bay, korzystając z zestawu Mafioso. Pakiet ten dodaje do twojej garderoby garnitur z okularami przeciwsłonecznymi oraz smoking z muchą. Do tego w garażu znajdziesz sportowego Rollera GL300 i klasyczne samochody Cossack.

MAFIA III: EDYCJA OSTATECZNA – THE CLASSICO I PISTOLET IL DUCA

Lincoln Clay może stylizować się na starą szkołę, korzystając z trzyczęściowego garnituru The Classico i zmodyfikowanego pistoletu IL Duca, który jest pozłacaną wersją rewolweru Masterson Phoenix. Po odblokowaniu The Classico zostanie dodany do twojej garderoby, a u handlarza bronią znajdziesz IL Duca.

Oprócz dodatkowych elementów w grze rejestracja konta 2K pozwoli ci również odbierać w nadchodzących tygodniach newslettery z Trylogii Mafia, które zawierać będą ciekawe materiały zza kulis. W każdej chwili możesz zgodzić się lub cofnąć zgodę na otrzymywanie takich e-maili poprzez zakładkę subskrypcji na stronie konta 2K, aby zawsze być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami o Trylogii Mafia.

Pobierz dodatki do gry ze strony https://accounts.2k.com/signup