Pokemon Go na komputer PC

2020-01-01 0 przez Pliki

Pokemon Go na komputer PC do pobrania, jak grać na laptopie w grę. Pobierz Pokémon GO na PC dzięki BlueStacks i spędzaj czas ze złapanymi Pokémonami na swoim komputerze. Gra jest przeznaczona na urządzenia mobilne, jak smartfony oraz tablety, wersja dobrze znanej wszystkim serii gier Pokemon, w której wcielamy się w rolę trenera tych fantastycznych stworzeń i wyruszamy na przygodę życia, aby zostać najsławniejszym w swojej „branży” w całej krainie. Tym razem, gra nastawiona jest bardziej na wieloosobową, internetową rozgrywkę niż samodzielne RPG-owanie oraz wykorzystuje pewne bardzo oryginalne rozwiązanie, ale o nim za chwilę.

Niantic wprowadza system wymian do Pokemon GO i zachęca do zabawy ze znajomymi. Jak dostać za darmo 150 tysięcy dustu w Pokemon GO

pokemon-go

Za produkcję odpowiedzialne jest NianticLabs, które we współpracy z Google postanowiło stworzyć wersję Pokemonów, w których musimy sami przemierzać rzeczywisty świat w poszukiwaniu rozmaitych stworzeń oraz wszelkiego rodzaju przedmiotów, które mogą nam się przydać w rozgrywce poprzez wykorzystanie technologii geolokalizacji. Na pokemony możemy natknąć się podczas zwykłego spaceru lub wykorzystując specjalne przedmioty – przynęty, które sprawiają, że przez określony czas stworki same do nas lgną, co ułatwia ich pochwycenie. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest to, że gra za tak zwane Pokespoty (czyli miejsca warte uwagi) obiera wszelkiej maści zabytki czy inne, charakterystyczne miejsca w naszej okolicy. Pokespoty można odwiedzić co jakiś czas, aby zdobyć kilka przydatnych przedmiotów, jak na przykład dodatkowe pokeballe czy specjalne jaja, które możemy umieścić w inkubatorze, aby zdobyć nowego pokemona. Jajka wysiadujemy po prostu poprzez spacerowanie i posiadanie go w inkubatorze – z reguły musimy pokonać dystans 5 kilometrów (na szczęście nie za jednym razem), aby z jajka wykluło się losowe stworzenie. Jak łatwo zdobyć potężne pokemony poradnik youtube.

Nieco rozczarowani będą z pewnością fani oryginalnej serii Pokemon, którzy oczekiwali, że wraz z takim oryginalnym pomysłem eksplorowania świata gry, pojawi się dobrze znany turowy system walki wymagający od gracza zastosowania odpowiedniej taktyki poprzez dobór strategii oraz umiejętności i atrybutów naszego pokemona. Mianowicie, sama walka jako taka ma miejsce tylko wtedy, kiedy skierujemy się do miejsc określonych jako Gym, które strzeżone są przez pokemony należące do innych graczy – wówczas po prostu musimy odpowiednio szybko „tapować” ekran, aby odnieść zwycięstwo poprzez używanie określonych ataków i zdolności. Same pokemony łapiemy poprzez odpowiednio rzucony pokeball – musimy jeszcze tylko spełniać warunek posiadania odpowiednio dużej liczby Combat Points, które stanowią sumę Combat Points posiadanych przez nasze pokemony. Skąd pobierać pliki za darmo? Jak zagrać w Pokemon GO na PC.

Dla wielu może być to rozczarowanie, ale twórcy zapowiadają, że postarają się doszlifować produkcję pod tym względem jak najszybciej, tak więc jeśli nawet nie zobaczymy klasycznego systemu walki, to możemy liczyć na to, że obecny będzie ciekawszy i sprawiał więcej frajdy. Warto pamiętać, że obecna wersja gry za darmo do pobrania to wciąż jej bardzo wczesne stadium rozwojowe – praktycznie z każdą aktualizacją pojawiają się nowe możliwości, jak wymienianie się pokemonami czy walka między graczami bez konieczności udawania się do lokalnych Gym.

Podsumowując, Pokemon Go! to pozycja, której z pewnością warto dać szansę, choćby po to, żeby zobaczyć, jak pomysłowi potrafią być twórcy gier mobilnych. Poza tym, z pewnością wyjdzie nam to na zdrowie – nawet nie zauważymy, kiedy będziemy coraz częściej udawać się na spacery, choćby po to, aby sprawdzić co nowego pojawiło się w okolicznych Pokespotach lub czy nie natkniemy się na nowego pokemona do naszej kolekcji.

Ranking najlepsze darmowe gry na telefon Android.

Pobierz Pokemon GO na komputer PC  https://www.bluestacks.com/pl/apps/adventure/pokemon-go-on-pc.html

Pobierz Pokemon Go na telefon Android lub iOS https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nianticlabs.pokemongo&hl=pl