Diablo 4 za darmo do pobrania Xbox Game Pass

2024-02-16 0 przez Pliki

Diablo 4 za darmo na Xbox Game Pass do pobrania po polsku od 28 marca oraz na PC wypróbuj bezpłatnie grę. Pobierz darmowy kod do gry. Diablo IV za darmo przy zakupie kart graficznych NVIDIA GeForce RTX 4000 oraz gotowych zestawów komputerowych.

NVIDIA rusza dzisiaj z kolejną akcją promocyjną, skierowaną jednak wyłącznie dla osób które planują zakup karty graficznej lub gotowego zestawu komputerowego. Mowa oczywiście o obecnej generacji kart graficznych GeForce RTX 4000, a więc: GeForce RTX 4070, GeForce RTX 4070 Ti, GeForce RTX 4080 oraz GeForce RTX 4090

Kod przychodzi na konto battle.net i mozesz na kazdej platformie na tym koncie zagrać w Diablo IV.

Jak otrzymać dostęp do bety gry Diablo 4 za darmo? Kupujecie grę w Media expert, Euro RTV oraz X-KOM z płatnością przy odbiorze w czerwcu. Kod do bety dostajecie od dzisiaj na maila. Można też po prostu kupić w przedsprzedaży np. w sklepie Microsoft a później zrezygnować, ponieważ pieniądze mają zostać pobrane z karty w czerwcu. Jedyny minus tej opcji, że trzeba podawać dane karty.

Diablo IV to niezrównana fabularna gra akcji pełna niekończących się zastępów Piekła do pokonania, niezliczonych umiejętności do opanowania, koszmarnych podziemi do przemierzenia i legendarnych łupów do zdobycia. Podejmij się kampanii w pojedynkę lub w towarzystwie znajomych. Daj się oczarować przepięknej, mrocznej scenerii lub wyrusz naprzeciw przygodzie i zanurz się w rozgrywce w otwartym świecie, w którym gracze gromadzą się w miastach, aby handlować, łączą się w grupy, aby walczyć z bossami, lub przechodzą do stref walk między graczami (PvP), aby poddać próbie swe umiejętności w konfrontacji z innymi.

Stwórz i spersonalizuj swoją postać, aby walczyć z przerażającymi koszmarami, które zagrażają tej krainie. Wybierz jedną z pięciu klas, odkryj i eksperymentuj z licznymi elementami potężnego ekwipunku, a następnie starannie dobierz talenty i umiejętności, aby stać się niezłomnym uosobieniem odwagi w obliczu nadciągającej ciemności. Wybieraj mądrze – od tego zależą bowiem losy twojego świata.

Mroczny rytuał zakończył trwające eony wygnanie Lilit i znów sprowadził ją do Sanktuarium. Jej powrót oznacza początek ery mroku i niedoli.

Diablo 4 do pobrania

Pradawna legenda powiada, że Sanktuarium powstało dzięki związkowi anioła i demona. Ich potomkowie – ludzie – założyli wioski, które przeistoczyły się w miasta i imperia. W ten sposób we wszystkich stronach świata narodziły się rozmaite kultury i cywilizacje. Ulepsz swoje wrażenia z Diablo IV dzięki wersjom Digital Deluxe i Ultimate Edition. https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce/campaigns/pc-game-bundle-diablo-iv-geforce-rtx-40-series/

Zestaw GeForce RTX z serii 40 – Diablo IV obejmuje:

  • Diablo IV Standard Edition
  • Wierzchowiec Światłosiewca i Kropierz Wiary – pancerz dla wierzchowca
  • Skrzydła Inariusa i jego murlok w Diablo III
  • Wierzchowiec Amalgamat Szału w World of Warcraft
  • Zestaw elementów ozdobnych Skrzydlatej Ciemności w Umbrze w Diablo Immortal

Pobierz Diablo 4 za darmo na komputer i konsole po polsku od battle.net lub Xbox Game Pass