Diablo 4 za darmo do pobrania

2023-03-16 0 przez Pliki

Diablo 4 za darmo do pobrania beta wczesny dostęp do gry po polsku na Xbox / PS / PC Battlenet. Pobierz darmowy kod do wczesnego dostępu bety 17-19.03 Kod przychodzi na konto battle.net i mozesz na kazdej platformie na tym koncie zagrać w Diablo IV. KUP W PRZEDSPRZEDAŻY, BY OTRZYMAĆ WCZESNY DOSTĘP DO OTWARTEJ BETY GRY.

Jak otrzymać dostęp do bety gry Diablo 4 za darmo? Kupujecie grę w Media expert, Euro RTV oraz X-KOM z płatnością przy odbiorze w czerwcu. Kod do bety dostajecie od dzisiaj na maila. Można też po prostu kupić w przedsprzedaży np. w sklepie Microsoft a później zrezygnować, ponieważ pieniądze mają zostać pobrane z karty w czerwcu. Jedyny minus tej opcji, że trzeba podawać dane karty.

Diablo IV to niezrównana fabularna gra akcji pełna niekończących się zastępów Piekła do pokonania, niezliczonych umiejętności do opanowania, koszmarnych podziemi do przemierzenia i legendarnych łupów do zdobycia. Podejmij się kampanii w pojedynkę lub w towarzystwie znajomych. Daj się oczarować przepięknej, mrocznej scenerii lub wyrusz naprzeciw przygodzie i zanurz się w rozgrywce w otwartym świecie, w którym gracze gromadzą się w miastach, aby handlować, łączą się w grupy, aby walczyć z bossami, lub przechodzą do stref walk między graczami (PvP), aby poddać próbie swe umiejętności w konfrontacji z innymi.

Stwórz i spersonalizuj swoją postać, aby walczyć z przerażającymi koszmarami, które zagrażają tej krainie. Wybierz jedną z pięciu klas, odkryj i eksperymentuj z licznymi elementami potężnego ekwipunku, a następnie starannie dobierz talenty i umiejętności, aby stać się niezłomnym uosobieniem odwagi w obliczu nadciągającej ciemności. Wybieraj mądrze – od tego zależą bowiem losy twojego świata.

Mroczny rytuał zakończył trwające eony wygnanie Lilit i znów sprowadził ją do Sanktuarium. Jej powrót oznacza początek ery mroku i niedoli.

Diablo 4 do pobrania

Pradawna legenda powiada, że Sanktuarium powstało dzięki związkowi anioła i demona. Ich potomkowie – ludzie – założyli wioski, które przeistoczyły się w miasta i imperia. W ten sposób we wszystkich stronach świata narodziły się rozmaite kultury i cywilizacje. Ulepsz swoje wrażenia z Diablo IV dzięki wersjom Digital Deluxe i Ultimate Edition.

Pobierz Diablo 4 za darmo na komputer i konsole po polsku https://diablo4.blizzard.com/pl-pl/