Stardew Valley za darmo na PC i konsole

2021-12-02 0 przez Pliki

Stardew Valley za darmo do pobrania pełn awersja gry na PC i konsole Xbox w Game Pass od 2 grudnia. Odziedziczyłeś starą działkę swojego dziadka w Stardew Valley. Uzbrojony w ręcznie robione narzędzia i kilka monet, wyruszasz, by rozpocząć nowe życie. Czy możesz nauczyć się żyć z ziemi i zamienić te zarośnięte pola w kwitnący dom?

To nie będzie łatwe. Odkąd Joja Corporation przybyła do miasta, stare sposoby życia prawie zniknęły. Dom kultury, niegdyś najbardziej tętniące życiem centrum aktywności w mieście, teraz leży w ruinie. Ale dolina wydaje się pełna możliwości. Przy odrobinie poświęcenia możesz po prostu przywrócić Stardew Valley do świetności!

Stardew Valley

 • Zmień swoje zarośnięte pole w tętniącą życiem farmę! Hoduj zwierzęta, uprawiaj rośliny, zakładaj sad, twórz przydatne maszyny i nie tylko! Będziesz mieć dużo miejsca na stworzenie farmy swoich marzeń.
 • Rolnictwo dla 4 graczy! Zaproś 1-3 graczy do przyłączenia się do doliny online! Gracze mogą współpracować, aby zbudować dobrze prosperującą farmę, dzielić się zasobami i ulepszać lokalną społeczność. Ponieważ więcej rozdań jest lepszych niż jedno, gracze mają możliwość skalowania marży zysku ze sprzedanych produktów, aby zapewnić trudniejsze wrażenia.
 • Z biegiem czasu doskonal swoje umiejętności. Przechodząc od walczącego nowicjusza do mistrza rolnika, awansujesz w 5 różnych obszarach: rolnictwie, górnictwie, walce, rybołówstwie i zbieractwie. W miarę postępów poznasz nowe przepisy kulinarne i rzemieślnicze, odblokujesz nowe obszary do eksploracji i dostosujesz swoje umiejętności, wybierając spośród różnych zawodów.
 • Zostań częścią lokalnej społeczności. Z ponad 30 unikalnymi postaciami mieszkającymi w Stardew Valley, nie będziesz miał problemu ze znalezieniem nowych przyjaciół! Każda osoba ma swój własny plan dnia, urodziny, unikalne mini-przerywniki i nowe rzeczy do powiedzenia przez cały tydzień i rok. Gdy zaprzyjaźnisz się z nimi, otworzą się przed Tobą, poproszą Cię o pomoc w ich osobistych kłopotach lub zdradzą Ci swoje sekrety! Weź udział w sezonowych festiwalach, takich jak luau, nawiedzony labirynt i święto zimowej gwiazdy.
 • Poznaj ogromną, tajemniczą jaskinię. Podróżując głębiej pod ziemię, napotkasz nowe i niebezpieczne potwory, potężną broń, nowe środowiska, cenne klejnoty, surowce do tworzenia i ulepszania narzędzi oraz tajemnice do odkrycia.
 • Tchnij nowe życie w dolinę. Od czasu otwarcia JojaMart zmienił się stary sposób życia w Stardew Valley. Znaczna część infrastruktury miasta popadła w ruinę. Pomóż przywrócić Stardew Valley jej dawną świetność, naprawiając stare centrum społeczności lub wybierz alternatywną trasę i połącz siły z Joja Corporation.
 • Poślub partnera, z którym będziesz dzielić życie na farmie. Dostępnych jest 12 kawalerów i panienek, z których każdy ma unikalne przerywniki progresywne. Po ślubie twój partner będzie mieszkał z tobą na farmie. Kto wie, może będziesz miał dzieci i założysz rodzinę?
 • Spędź relaksujące popołudnie w jednym z lokalnych łowisk. Wody roją się od sezonowych odmian pysznych ryb. Twórz przynęty, spławiki i kraby, które pomogą Ci w złowieniu każdej ryby i zostaniu lokalną legendą!
 • Przekaż artefakty i minerały lokalnemu muzeum.
 • Gotuj pyszne posiłki i twórz przydatne przedmioty, które Ci pomogą. Dzięki ponad 100 przepisom kulinarnym i rzemieślniczym będziesz mieć szeroki wybór przedmiotów do stworzenia. Niektóre potrawy, które ugotujesz, zapewnią nawet tymczasowe zwiększenie umiejętności, szybkości biegania lub sprawności bojowej. Twórz przydatne przedmioty, takie jak strachy na wróble, olejarnie, piece, a nawet rzadkie i drogie crystalarium.
 • Dostosuj wygląd swojej postaci i domu. Mając do wyboru setki elementów dekoracyjnych, bez problemu stworzysz dom swoich marzeń!
 • Obsługa kontrolera Xbox (z dudnieniem)! (Klawiatura jest nadal wymagana do wprowadzania tekstu)
 • Ponad dwie godziny oryginalnej muzyki.

Stardew Valley – niezależna gra komputerowa stworzona przez Erica Barone’a – posługującego się pseudonimem „Concerned Ape” – wydana 26 lutego 2016 przez Chucklefish. Stanowi połączenie gry fabularnej i symulacyjnej. Rozgrywka odbywa się w otwartym świecie.

Pobierz Stardew Valley za darmo na konsole i PC z Xbox Game Pass.