Warhammer End Times Vermintide za darmo

2021-11-25 0 przez Pliki

Warhammer End Times Vermintide za darmo do pobrania pełna wersja gry ze Steam. Promocja gre należy odebrać w ciągu 7 dni.

Horda skavenów musi zostać zatrzymana, czy jesteś gotowy do bitwy?

Chwyć swój klucz Warhammer: End Times – Vermintide Steam i odkryj świat osadzony w kultowym świecie Warhammer Fantasy, w tej kooperacyjnej przygodzie pierwszoosobowej strzelanki i walki wręcz!

W mieście Ubersreik i wokół niego gracze będą kontrolować jednego z pięciu odważnych bohaterów wybranych do polowania na gryzonie-ludzi, Skavenów. Każdy bohater ma różne style gry, umiejętności, sprzęt i osobowość — co oznacza, że ​​istnieje postać, która będzie pasować do idealnego wyboru każdego gracza.
Przebij się przez niebezpieczne poziomy i przeżyj apokaliptyczną inwazję nieustępliwych hord skavenów. Od szczytu Wieży Magnusa po trzewia Under Empire, stań na ziemi i pomóż swoim towarzyszom broni.

Warhammer: End Times – Vermintide

WSPÓŁPRACA PRZETRWANIA DLA MAKSYMALNIE CZTERECH GRACZY
Unikaj straszliwej śmierci i walcz jako drużyna, twoja praca zespołowa i umiejętność szybkiego reagowania w trudnych sytuacjach zostanie przetestowana. Dzięki drop-in i drop-out dla wielu graczy i botom AI, które są w stanie wypełnić wolne miejsce, zawsze będziesz mieć po swojej stronie pełny zespół, niezależnie od dostępnych graczy.

OGROMNY ARSENAL BOHATERÓW:
Każdy bohater ma swój własny, unikalny arsenał broni do wyboru, w rzeczywistości setki, co pozwala graczom dostosować styl walki do własnych preferencji. Miecze, sztylety, topory, młoty, łuki, pistolety, magiczne laski – Twoja zbrojownia nigdy nie wyglądała tak wspaniale.

NIESAMOWITE WYDANIE DO WYKONANIA:
Oferujący 13 zróżnicowanych poziomów – na ziemi, w budynkach, na ścianach i pod ziemią – od ogromnej Magnus Tower po zdradzieckie Under Empire, Vermintide zabierze Cię w podróż, której nigdy nie zapomnisz.

DOŚWIADCZENIE SKAVENA JAK ŻADNY INNY
Czeka na ciebie rosnąca fala złośliwych i przebiegłych szczuroludzi, którzy rąbią , pazurami i patroszą wszystko, co stanie im na drodze. Zmierz się z okrutnymi stadami szczurów klanu i śmiercionośnymi wyspecjalizowanymi elitami.

BŁYSZCZĄCE ŁUPY
Nagradzając pracę zespołową przede wszystkim, gracze otrzymują kostki łupów na koniec misji, które nagradzają ich bronią, kapeluszem lub bibelotem. Wypełnianie celów pobocznych oznacza, że ​​do rzutu można dodać lepsze kości łupu.

Pobierz Warhammer End Times Vermintide za darmo na komputer PC https://www.fanatical.com/en/game/warhammer-end-times-vermintide