Die Young za darmo gra na PC

2024-03-07 0 przez Pliki

Die Young za darmo gra do pobrania pełna wersja PC od Indie Gala (DRM-Free). Grę możecie dodać na stałe do konta na Indie Gala, klikając w przycisk „Add to your library”.

To otwarta, dynamiczna przygodowa gra akcji przedstawiona w perspektywie pierwszoosobowej. Budzisz się na malowniczej wyspie o powierzchni 12 km2 na Morzu Śródziemnym, pogrzebany żywcem i pozostawiony na śmierć. Głodująca i odwodniona Twoja walka o przeżycie właśnie się rozpoczęła. Skacz, wspinaj się, wykorzystaj swoje umiejętności sportowe i parkour, aby pokonać niebezpieczeństwa i dzikość natury!

Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali i zostali z nami do tej pory. W naszą rocznicę chcemy podzielić się z Wami naszym najlepszym dziełem i nie tylko. Grab umierają młodo za darmo  i świętować z nami ten tydzień, to nasz skarb. 😉

Uwaga: Ze względu na popularność freebie i duży rozmiar nasze serwery biblioteczne mogą być przeciążone, więc pamiętaj, że zalecanym sposobem pobrania gry jest nasz GalaClient (teraz z większą prędkością pobierania)

 • Przeżyć.
  To nie jest „klasyczna” gra survivalowa.  Jeśli zamierzasz spędzić wiele dni i nocy na poszukiwaniu surowców lub zbudować schronienie lub fortecę, nie będzie to tutaj możliwe. Twoim głównym celem jest przeżycie. Twoim jedynym celem jest ucieczka. Tak szybko, jak to możliwe. Nawadniaj się w gorące śródziemnomorskie lato, szukając sposobu na odejście.
 • Badać.
  Dowiedz się, co stało się z Twoimi przyjaciółmi. Zbadaj wyspę i dowiedz się więcej o jej tajemniczych mieszkańcach, starożytnych ruinach, ciemnych kopalniach i jaskiniach. Odkryj straszną prawdę kryjącą się za cichym, sielskim życiem wyspy.
 • Wyposaż i walcz.
  Pozbawiony wszystkiego, co wartościowe, aż do butów na stopach, musisz pobiec. Nie masz szans na ucieczkę, polegając wyłącznie na swoim sprycie. Szukaj przedmiotów i sprzętu bojowego, które pomogą Ci przetrwać koszmar.
 • Ucieczka.
  Zadziwiające piękno naturalnego krajobrazu kryje w sobie śmiertelne zagrożenia i wrogów. Wywalczenie wyjścia jest beznadziejne. Biegaj, skacz, wspinaj się i zostaw tych, którzy chcą cię zabić.

Męczący nerwy i pełen napięcia od samego początku  Die Young  to wciągający thriller, który zabierze Cię w niezapomnianą podróż po wolność i przetrwanie.

Die Young: Prologue  opowiada o wydarzeniach, które miały miejsce na  kilka godzin przed główną historią Die Young .

Die Young: Prologue grasz jako Nehir, agent terenowy znanej partii politycznej.
Celem partii jest zdekonstruowanie i wyeliminowanie brata nr 1, lidera społeczności wyspy.

Wspólnie Nehir infiltrował Wyspę swoimi rówieśnikami.
Ich misją było uwolnienie przywódcy ich partii, który był przetrzymywany w niewoli.
Drugim celem ich planu było zabicie Brata N.1.
Jednak plan okazał się najgorszy.
W ostatniej próbie zabójstwa brata nr 1 Nehir zdmuchnęła osłonę i została zmuszona do odważnej ucieczki.

Die Young do pobrania

Prolog opisuje jej desperacką próbę dotarcia do miejsca spotkania. Czy uda jej się uratować, czy umrze młodo?

Die Young: Prologue  to przygodowa gra akcji o bardziej liniowej strukturze niż otwarty świat Die Young , ale daje graczowi możliwość korzystania z różnych podejść i ścieżek ucieczki.
Gra składa się z trzech poziomów: wprowadzającego, głównego, końcowego.
Jeśli gracze zdecydują się na zbadanie tych poziomów, odkryją kilka przydatnych przedmiotów, które rozwiążą głęboką wiedzę za Die Young .

Instrukcja:

 • zaloguj się na konto IndieGala
 • przewiń w dół i kliknij przycisk „Add to Your Library”, aby dodać grę do swojej biblioteki
 • przejdź do „My Library” żeby znaleźć grę, ewentualnie przejdź do zakładki „Showcase
 • można też pobrać launcher do gier IndieGala z ich strony – galaClient (beta), zainstalować go, zalogować się i pobrać dodane do biblioteki gry

Pobierz Die Young: Prologue za darmo na komputer PC pełna wersja gry https://freebies.indiegala.com/die-young