DiRT Rally za darmo do pobrania

2019-09-16 1 przez Pliki

DiRT Rally za darmo do pobrania. Bezpłatna gra od Steam dla fanów motoryzacji. Całkowicie za darmo, bez żadnych zobowiązań, pobierz na swój komputer.

DiRT Rally to najbardziej autentyczna i ekscytująca gra rajdowa, jaką kiedykolwiek stworzono, przetestowana przez społeczność DiRT naponad 80 milionach kilometrów . Doskonale oddaje to uczucie ściskania się na białej krawędzi, gdy pędzisz niebezpieczną drogą z zawrotną prędkością, wiedząc, że jedno zderzenie może nieodwracalnie zaszkodzić Twojemu czasowi na scenie.

DiRT Rally zawiera również oficjalnie licencjonowaną zawartość World Rallycross, pozwalając doświadczyć zapierających dech w piersiach, szybkich emocji niektórych z najszybszych samochodów terenowych na świecie, gdy handlujesz farbą z innymi kierowcami na jednych z najbardziej lubianych torów serii, w zarówno dla jednego gracza, jak i dla wielu graczy.

  • ICONIC RALLY CARS – DiRT Rally może się pochwalić ponad 40 najbardziej kultowymi i odpowiednimi samochodami od przeszłości do współczesności, reprezentującymi samochody, których pragną gracze, oraz te, które najlepiej pasują do nawierzchni, na której ścigają się. 
  • SZEŚĆ MASYWNYCH RAJDÓW Z PONAD 70 ETAPAMI – Udaj się na błotniste ścieżki Walii, zakurzone szlaki Grecji i lodowy asfalt z Monte Carlo. Zmierz się z legendarną górą Pikes Peak, śnieżnymi emocjami Szwecji i epicką scenerią Finlandii. 
  • OFICJALNA TREŚĆ RALLYCROSS FIA – Ścigaj się na torach Lydden Hill, Holjes i Hell w sześciu najszybszych samochodach terenowych i rywalizuj ze znajomymi w intensywnych, wieloosobowych wyścigach.
  • WYDARZENIA ZWIĄZANE Z NIESTANDARDOWYMI WYCIĄGAMI: Zabierz dowolny samochód na dowolny tor – konfiguruj i rywalizuj w jedno- lub wieloetapowych wydarzeniach.
  • MISTRZOSTWA RAJDU: Rozpocznij na najniższym szczeblu drabiny rajdowej i rywalizuj w kolejnych wydarzeniach, zdobywając punkty i pieniądze na drodze do promocji. Używaj umiejętnej jazdy i zarządzaj harmonogramami napraw, idąc do pierwszej ligi i zdobywając najbardziej lukratywne nagrody. 
  • ULEPSZENIA, NAPRAWY, USTAWIENIA I DOSTRAJANIE – DiRT Rally zapewnia głębokość w obszarach poza jazdą – elementy takie jak naprawy, ulepszenia oraz konfiguracja i tuning dodają bogatego i strategicznego wymiaru do doświadczenia rajdowego. 
  • WYZWANIE, BEZKOMPROMISOWY MODEL OBSŁUGI – Codemasters całkowicie przebudował symulację fizyczną dla DIRT Rally, aby odpowiednio uchwycić to, jak się czuje podczas jazdy po zmieniających się powierzchniach i stworzył zupełnie nowe modele do różnicowania, zawieszenia, mapowania silnika i modelowania turbo. 
  • ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM – Zatrudniaj i zwalniaj członków załogi, z których każdy będzie posiadał różne umiejętności, co skróci czas naprawy różnych części samochodu. Naucz ich nowych umiejętności, zdobywając doświadczenie i współpracując jako zespół, aby poprawić swoją wydajność w wydarzeniach.
  • WSPARCIE LIGI GRACZA – Spotkaj się ze znajomymi i prowadź własną ligę wyścigową. Dołącz lub twórz nieograniczone ligi i prowadź je, jak chcesz i kiedy chcesz. 
  • CODZIENNE, TYGODNIOWE I MIESIĘCZNE WYZWANIA ONLINE – To ty kontra cała społeczność DiRT w serii jednodniowych, tygodniowych i miesięcznych wyzwań, aby zdobyć kredyty w grze, aby ulepszyć swój samochód i drużynę.

Link do gry https://store.steampowered.com/app/310560/DiRT_Rally/