Ark Survival Evolved za darmo do pobrania

2022-09-16 0 przez Pliki

Ark Survival Evolved za darmo do pobrania pełna wersja gry na Epic Games Store w promocji plus dodatki do gry PC. Zdany na własne siły u brzegu tajemniczej wyspy, musisz nauczyć się, jak przetrwać. Wykorzystaj swoją przebiegłość, aby zabić lub oswoić pradawne stworzenia żyjące na wyspie oraz spotkaj się z innymi graczami, aby przetrwać, dominować… i uciec! Graj za darmo Ark Survival Evolved do odebrania od 22 września godziny 17:00.


Pozbawieni pamięci lądujemy na plaży nieznanego lądu i musimy szybko zacząć myśleć o zapełnieniu swego żołądka czy dach nad głową mających zapewnić nam schronienie w trakcie chłodnej, ciemnej nocy. Całości nie ułatwia fakt, że w oddali słychać ryk drapieżnego dinozaura. Tak oto w zarysie prezentuje się sam początek zabawy. Fabuły za bardzo nie ma, a informacje o świecie czerpiemy małymi garściami ze znajdowanych notatek. Zapaleńcy poskładają wszystko do kupy, reszcie zaś wystarczy sama rozgrywka.
Każdy świat charakteryzuje się unikatowym wyglądem oraz biomami. Dla przykładu, Aberration znajduje się w całości pod ziemią, a Ragnarok to ogromny kontynent z kolosalnymi łańcuchami górskimi oraz aktywnym wulkanem. Różnorodność miejscówek sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście najbardziej lubię grać na Ragnaroku, gdzie odrobinę łatwiej schować się przed wrednymi najeźdźcami o czym za chwilę.

Ark Survival Evolved do pobrania


Rozgrywka łączy w sobie wszystko to, czego można się spodziewać od gry stawiającej na przetrwanie. Mamy budowanie bazy, polowanie, wpływ temperatury na gracza, choroby, rozbudowany crafting, a nawet rozwój postaci pozwalający na częściową specjalizację. Nie zabrakło także klanów zwanych tutaj tribe’ami (plemiona), które często walczą o dominację. Nie spodziewajcie się tutaj spacerku po parku. Ta gra to potwór, który nie tak łatwo da się ujarzmić.

Promocja ograniczona czasowo także śpiesz się i nie czekaj. Survivalowa przygodowa gra akcji, której akcja rozgrywa się w otwartym świecie.

Pobierz Ark Survival Evolved za darmo pełna wersja gry na PC Epic Games Store https://store.epicgames.com/pl/p/ark